چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

روزقدس، نماد بارزاستکبارستیزی و دفاع ازمظلوم است

دکترعابدینی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: روزقدس، روز اتحاد مسلمانان در برابر استکباران است و اتحاد مسلمانان در روزجهانی قدس نماد بارزاستکبارز ستیزی و دفاع از مظلومان عالم است.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ دکترصدیقه عابدینی درآستانه روزجهانی قدس به خبرنگار مفدا گفت: همه کشورهای مسلمان درحمایت قاطع از قدس شریف با توجه به وضعیت جهان درمقابله با بیماری کرونا لحظه‌ای فرو نخواهند نشست.همه ایرانیان از همه اقشار با یک صدای واحدآزادی مردم فلسطین را فریاد می‌زنند.

عابدینی با بیان اینکه روز قدس از سال گذشته به صورت راهپیمایی برگزار نمی‌شود،گفت: این روز، روز اتحاد وهمدلی مسلمانان سراسردنیاست، دشمنان اسلام از این یکپارچگی و اتحاد مسلمانان و آزادگان جهان  به ستوه آمده اند.

وی با اشاره به این نکته که تمام معادله‌های مستکبران بزرگ و خواب‌هایی که برای قدس شریف دیده‌اند ازاتحاد مسلمانان در روز قدس برهم خورده است، اظهارکرد: امروزدرهمه عالم شاهد گسترده شدن حرکت در میان کشورهای اسلامی وحتی غیر اسلامی در دفاع از مظلوم هستیم.

وی رمزپیروزی براستکباررا اتحادمسلمانان درروزجهانی قدس دانست وافزود: بایددردفاع از مظلومان عالم لحظه‌ای ازپا نایستاد ودانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، دانشجویان، اساتیدوکارکنان همچون سالهای گذشته در همایش جهانی روز قدس به صورت مجازی شرکت خواهندکرد وهمصدا با مردم هرمزگان از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند نمود.

عابدینی با اشاره به اینکه روز جهانی قدس درتاریخ کشور، منطقه وجهان به نام معمارکبیرانقلاب حضرت امام (ره) شناخته شده است، ابرازکرد: یکپارچگی و اتحاد مسلمانان عرصه را بر جولان‌های پوشالی مستکبران تنگ‌ترکرده است.

وی خاطر نشان کرد: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دانشجویان، اساتیدوکارکنان نیز با همه وجودحتی در شرایط موجود دل درگرو قدس شریف دارند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.