چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۸

اطلاعیه سازمان سنجش درباره اصلاحات و اضافه شدن شغل محل‌های جدید آزمون استخدامی ۱۴۰۰

اطلاعیه سازمان سنجش درباره اصلاحات و اضافه شدن شغل محل‌های جدید آزمون استخدامی ۱۴۰۰

سازمان سنجش آموزش کشور در سری سوم اصلاحات شغل محل‌های جدیدی به فترچه راهمنای ثبت نام در آزمون‌های استخدامی ۱۴۰۰ ویژه فرزندان شهید و فرزندان جانبازان افزود.

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای، سری سوم اصلاحات را منتشر کرد که در آن شغل محل‌های جدیدی به دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ افزوده شده‌اند.
در این اطلاعیه بیان شده است: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۹ و اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۱ و ۱۴۰۰/۲/۵ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر اضافه شدن شغل محل‌های جدید به دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات در دفترچه راهنما به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند، به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۲/۱۲) برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۷ نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
لذا لازم است متقاضیان در مهلت ذکر شده، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
همچنین با توجه به شغل محل‌های جدید اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.
با توجه به ادامه یافتن شرایط شیوع بیماری کرونا، تعیین زمان برگزاری این آزمون منوط به تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود. لذا به محض مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان متعاقباً به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
اصلاحات دفترچه راهنما به شرح زیر است:
- اصلاحیه مربوط به شغل کارشناس تغذیه وزارت بهداشت: فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری تغذیه که مدرک کارشناسی آنها غیرمرتبط با رشته تغذیه است، تنها با داشتن شماره نظام پزشکی مجاز به شرکت در آزمون استخدامی هستند.
- ظرفیت شغل محل‌های سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به شرح ذیل اصلاح می‌شود:
ظرفیت شغل محل (۱۲۳۰۵) حسابدار یزد یزد از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می‌شود.
ظرفیت شغل محل (۱۲۳۰۶) کارشناس آبخیزداری بوشهر بوشهر از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می‌شود.
ظرفیت شغل محل (۱۲۳۲۶) کارشناس جنگل و مرتع همدان تویسرکان از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می‌شود.
ظرفیت شغل محل (۱۲۳۲۷) کارشناس جنگل و مرتع گلستان مراوه تپه از ۲ نفر به ۳ نفر اصلاح می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.