چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

همایش کشوری "ابتدا تا انتهای مسیر یک دانشجوی بهداشت با محوریت کارآموزی" برگزار شد

همایش کشوری ابتدا تا انتهای مسیر یک دانشجوی بهداشت

این رویداد که با استقبال بسیار بی نظیر مخاطبان (به طور میانگین بیش از سیصد نفر) برگزار شد به صورت تخصصی به موضوعات و چالش های کاراموزی دانشجویان کارشناسی رشته بهداشت عمومی پرداخت.

به گزارش مفدا مشهد، نخستین وبینار و همایش کشوری ابتدا تا انتهای مسیر یک دانشجوی بهداشت با محوریت کارآموزی برگزار شد.

فاطمه رمضانی برسلانی دبیرکل انجمن علمی کشوری بهداشت عمومی و دبیر انجمن بهداشت عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر بیان کرد: این همایش با همکاری دبیران و اعضای انجمن های بهداشت عمومی دانشگاه های علوم پزشکی  مشهد، اصفهان، جیرفت، شهرکرد، کرمان و بم و همچنین مدیر و اعضای رسانه تخصصی مجازی صدای بهداشت (فائزه زبرجدی و همکارانشان در گروه تلگرامی و پیج اینستاگرامی صدای بهداشت)  با هدف ایجاد تعامل و همکاری های درون رشته ای و گرامیداشت هفته سلامت در روز پنج شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ درفضای اسکای روم برگزار شد.

رمضانی برسلانی افزود: این همایش با حضور دکتر حمیدرضا محدث حکاک، عضو هیئت علمی و رئیس سابق دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و همچنین دکتر احمد مهری، مدیر رسانه متخصصین بهداشت ایران و دانشجوی دکتری تخصصی اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (فعال حوزه سلامت) برگزار شد که با استقبال بی نظیر دانشجویان، اساتید و کارمندان مواجه شد.

وی افزود: در این همایش امکان  پرسش و پاسخ برای دانشجویان فراهم گردید تا علاوه بر رفع ابهام های دانشجویان، نظرات و پیشنهادات شنیده شود تا در جهت بهتر شدن شرایط مورد استفاده قرار گیرد و راهکارها و پیشنهاداتی نیز از جانب اساتید محترم مطرح شد.

دبیرکل انجمن علمی کشوری بهداشت عمومی در پایان خاطر نشان کرد: این رویداد که با استقبال بسیار بی نظیر مخاطبان (به طور میانگین بیش از سیصد نفر) برگزار شد به صورت تخصصی به موضوعات و چالش های کاراموزی دانشجویان کارشناسی رشته بهداشت عمومی پرداخت.