چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱

به صورت مجازی صورت می گیرد؛

بررسی موضوعات کرونا و فضای مجازی در همایش آموزش علوم پزشکی

جشنواره

«حرفه ای گری در فضای مجازی»، «بازی سازی و مالتی مدیا در آموزش پزشکی» و «برگزاری کلاس وارونه مجازی در روزهای کرونایی» در بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی بررسی می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و سومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی به صورت کاملا مجازی در روزهای ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود.

این همایش با همکاری صاحبنظران و متخصصان داخلی و خارجی با محور «تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی: ماموریت گرایی و تمایز رسالت آکادمیک در دانشگاه های علوم پزشکی» برگزار خواهد شد.

این همایش بستر مناسبی برای اساتید، دانشجویان و کارشناسان و دست اندرکاران امر آموزش برای آشنایی با تازه های علم آموزش پزشکی و تبادل اطلاعات و تجربیات برای ارتقای کیفی آموزش علوم پزشکی فراهم خواهد کرد.

بر اساس فهرست صبحانه های کاری بیست و دومین همایش آموزش علوم پزشکی که در این دوره به دلیل همه گیری کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، موضوعات اصلی به فضای مجازی و آموزش پزشکی اختصاص دارد.

از موضوعات صبحانه های کاری بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی می توان به «چالشهای ارزیابی در محیط بالینی»، «ایمنی بیمار و آموزش دانشجویان علوم پزشکی»، «چگونه پروپوزال تحقیق کیفی در آموزش بنویسیم؟»، «ارزیابی توسط همتایان با ارایه بازخورد فرصتی برای یادگیری و ارتقای توانمندی» اشاره کرد.

«توانمندسازی دانشجویان برای ارایه خدمات پزشکی خانواده»، «حرفه ای گری در فضای مجازی»، «بازی سازی و مالتی مدیا در آموزش پزشکی»، «گروه بالینت (Balint Group) و کاربرد آن در آموزش پزشکی»، «برگزاری کلاس وارونه مجازی در روزهای کرونایی»، «آموزش مبتنی بر معنویت در آموزش پزشکی» از دیگر موضوعات این صبحانه های کاری است.

همچنین «اجرای برنامه درسی: آیا بهترین برنامه درسی همواره موفق است؟»، «روش های غیر رسمی در توانمند سازی آموزشی اعضای هیات علمی»، «جایگاه بین المللی سازی آموزش در نظام های رتبه بندی» و «نگرش فلسفی و مرجعیت علمی» از جمله موضوعات صبحانه های کاری بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.