چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت روز جهانی ماما

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت روز جهانی ماما

دکتر سمیه دهقان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز با صدور پیامی فرارسیدن پانزدهم اردیبهشت ماه، «روز جهانی ماما» را به جامعه مامایی دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری واطلاع رسانی مفدا البرز،دکتر سمیه دهقان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز با صدور پیامی فرارسیدن پانزدهم اردیبهشت ماه، «روز جهانی ماما» را به جامعه مامایی دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر سمیه دهقان  به شرح ذیل است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

روز جهانی ماما فرصتی است تا قدردان کسانی باشیم که جایگاه بس رفیعی در نظام سلامت کشور دارند، آنان هستند که با زحمات و تلاش های خود به روشن و گرم شدن چراغ و نهاد خانواده ها کمک کرده و از اولین لحظات تولد، خدمات سلامت را به هر فردی ارائه می دهند.
سخت کوشی، تعهد، تلاش و دلسوزی ماماها الگویی برای کلیه حرفه ها و مشاغل بهداشت و درمان است.

ماماها با تحمل لحظه های دشوار، سبزی نگاهشان را تقدیم سیمای لطیف نوزادان می‌نمایند. مامایی هنری که علم را به خدمت می‌گیرد تا عشق را در عرصه قدرت خالق هستی و تجلیگاه آفرینش به نمایش گذارد.

گستره فعالیت ماماها از سطوح مشاوره و مراقبتهای دوران بلوغ، بارداری، زایمان، غربالگری و.... است و این امر نشان دهنده اهمیت این حرفه در نظام سلامت کشور است و نامگذاری یکی از ایام سال بنام آنان، در جهت قدرشناسی و پاسداشت خدمات این قشر زحمتکش و دلسوز می‌باشد.

اینجانب ‌روز جهانی ماما را به همه تلاشگران جامعه مامایی در سطح استان و به ویژه ماماهای شاغل در دانشگاه علوم پزشکی البرز که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

دکتر سمیه دهقان 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.