چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

شورای امر به معروف

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضا در سالن جلسات دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز  دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور اعضای شورا دوشنبه ۱۳ اردیبهشت در محل سالن جلسات حوزه ریاست و با حضور ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه بعد تلاوت آیات نورانی کلام وحی، معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر، در خصوص اهمیت امر به معروف در دانشگاه  بویژه گسترش این واجب فراموش شده  و تمدنساز در جامعه دانشگاهی بویژه نظام سلامت  گزارشی ارائه کرد و در ادامه دستور العمل اجرایی برنامه های حوزه امربه معروف و نهی از منکر سال ١۴٠٠ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت برنامه و بودجه پیشنهادی فعالیت‌های این حوزه در سال جاری مطرح شد و هزینه های احتمالی مورد نیاز جهت اجرای برنامه ها و فعالیت های حوزه امر به معروف و نهی از منکر تصویب شد .

سپس حجه الاسلام شاهرخی معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دبیر ستاد اقامه نماز گزارش کارگاه های آموزشی و برنامه های ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۰ را ارائه کرد و در ادامه توضیحات تکمیلی در خصوص نحوه برگزاری همایش علمی فرهنگی با موضوع نماز ، نیایش ، کرونا و سلامت جامعه بیان کرد.

از جمله مصوبات این جلسه ، طی نامه ای از کلیه واحد ها درخواست شود که در اسرع وقت، برنامه ها و بودجه پیشنهادی سالانه فعالیت های این حوزه  مشخص و به دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر مستقر در معاونت فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه جهت جمع بندی و ارسال به دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت ارسال نمایند.

پیشنهاد ستاد اقامه نماز در خصوص همایش علمی فرهنگی با موضوع : نماز ، نیایش، کرونا و سلامت جامعه مورد بحث و تبادل نظر واقع شد و مقرر شد در جلسه اختصاصی حوزه پژوهش و دفتر نهاد ، جزئیات همایش را بررسی و تدوین کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.