دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶

پیام دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران به مناسبت گرامیداشت روز استاد

تبریک

دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری (ره) که به حق روز استاد نامیده شده، یادآور مقام منیع علم و دانش میباشد و بی شک جایگاه ویژه استادان گرانقدر در عرصه های مختلف علمی و به تعبیر امام راحل، هم سنگ انبیاء الهی منظور شده است.

به گزارش مفدا تهران، مرکز قلب تهران، به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و نامگذاری این روز بنام استاد دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران پیامی بدین شرح منتشر کرد:
دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری (ره) که به حق روز استاد نامیده شده، یادآور مقام منیع علم و دانش میباشد و بی شک جایگاه ویژه اساتید گرانقدر در عرصه های مختلف علمی و به تعبیر امام راحل، هم سنگ انبیاء الهی منظور شده است، اینجانب بر خود لازم میدانم تا از استادان دلسوز و اعضای گرانقدر هیئت علمی مرکز قلب تهران که همواره در جهت اعتلا و پیشرفت علم و دانش و درمان بیماران همت می گمارند تقدیر و تشکر کرده و این روز بزرگ را به همه آنان تبریک و تهنیت عرض کنم.
بی تردید تلاش ارزشمند شما اساتید محترم در دو دهه فعالیت این مجموعه بزرگ، بر کسی پوشیده نیست، زحمات بی وقفه همه اساتید در پرورش و آموزش نخبگان و راهنمایان مسیر علم و معرفت،که فداکارانه نسل‌های آینده را به سوی دنیای بهتر و زیباتر رهنمون می‌ کند، عندالله ما جور خواهد بود .
در شرایط بحران جهانی ناشی از کووید ۱۹ که مسیر سخت و دشواری را برای عبور همه ملت‌ها ایجاد کرد، استادان گرانقدر این مرکز در کنار کادر محترم درمان، خوش درخشیدند و در خط مقدم این مبارزه الگوهای موفق فداکاری را به منصه ظهور گذاشتند.
در همین جا فرصت را مغتنم شمرده و امسال را که مصادف با بیستمین سالگرد افتتاح مرکز قلب تهران خواهد بود و بر آن هستیم تا افتخارات دو دهه فعالیت و دستاوردهای این مجموعه بزرگ، خصوصاً استادان عزیز را متجلی و چشم انداز آینده را نیز در پیش رو ترسیم کنیم.
اینجانب به عنوان یک معلم در کنار استادان بزرگوار مراتب تبریک مجدد خود را به مناسبت گرامیداشت مقام استاد خدمت همه اعضای محترم هیئت علمی، ابراز کرده و برای همگان آرزوی توفیق و سلامتی روزافزون دارم.
دکتر حمیدرضا پورحسینی
رئیس مرکز قلب تهران

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.