چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸

دکتر عمارلو در کارگروه مشورتی منطقه ۶ عنوان کرد:

استفاده حداکثری از فضای مجازی جهت ایجاد شور و نشاط انتخاباتی

کارگروه مشورتی قطب 6- زنجان

دکتر عمارلو در کارگروه مشورتی امور فرهنگی ودانشجویی قطب ۶ که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان یکشنبه ۱۲ اردیبهشت برگزار شد، بر استفاده حداکثری از فضای مجازی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی تاکید کرد.

به گزارش مفدا زنجان، جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی قطب ۶ ، یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه  باحضور معاونین دانشگاههای زنجان، قم، قزوین، البرز، اراک، ساوه و خمین در بستر Adobe connect  به میزبانی معاونت فرهنگی دانشجویی زنجان برگزار گردید. 

در ابتدا دکتر عمارلو ضمن خوشامدگویی و آرزوی قبولی طاعات اعضای محترم در خصوص موضوعات و کلیات دستور جلسه نکاتی مطرح نموده و در ادامه معاونین به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

تشکیل هیئت نظارت بر تشکلها جهت راهبری و صدور مجوز مناظرات سخنرانیها و برنامه های انتخاباتی تشکلها، استفاده حداکثری از بستر فضای مجازی در برنامه های انتخاباتی دانشجویان، شفافسازی بودجه فرهنگی و دانشجویان خارجی دانشگاهها از جمله مواردی بود که معاونین و مدیران حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

 در ادامه اعضا در خصوص ارائه بسته فرهنگی برای دانشجویان خارجی گفتگو نمودند که برگزاری نمایشگاه ملل، اردوهای سیاحتی زیارتی در زمان غیر کرونایی، تشکیل کانون مختص این دانشجویان، تکمیل فرم فعالیتهای فرهنگی هنری، برگزاری جشنواره های ورزشی و استفاده از توان همتایاران جهت کمک به سلامت روان این دانشجویان از جمله موارد مورد توجه اعضا در این گفتگو بود.

در انتها  دکتر عمارلو با جمع بندی مطالب به استفاده از الگو های قانونمند نظیر سخنرانی ها، کرسی های آزاد اندیشی و ... زیر نظر شورای نظارت اشاره نموده و بر رعایت عدالت برای فعالیت تشکلهای مختلف دانشگاه  تاکید کرد.

گفتنی ست این نشست دومین جلسه کارگروه مشورتی منطقه 6 به میزبانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.