یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶

بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار می کند:

مسابقه بزرگ طراحی پوستر و اینفوگرافیک ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مسابقه طراحی پوستر

محورهای موضوعی این مسابقه شامل گروز قدس"، "انتخابات"، "ویژگی های انتخاب اصلح در بیانات مقام معظم رهبری" و "وظائف جوانان در بیانات مقام معظم رهبری" می باشد و هر دانشجو می تواند به دلخواه خود در هر بخش که توانایی بیشتری داشته و هر کدام از از این موضوعات بنابه علاقه خود شرکت نماید.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، مسابقه بزرگ طراحی پوستر و اینفوگرافیک برگزار می کند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز در راستای ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی، اقدام به برگزاری مسابقه طراحی پوستر و اینفوگرافیک نموده است.

وحید طیبی خرمی در ارتباط با این خبر، توضیح داد: این نهاد دانشجویی، بر اساس وظائف ذاتی و فرهنگی خود تا کنون برنامه های متعدد و متنوع معرفت افزایی و تقویت سواد رسانه ای را در برنامه های خود جای داده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: این مسابقه که توسط تیم رسانه ای بسیج دانشجویی دانشگاه برنامه ریزی شده دارای دو بخش اصلی طراحی پوستر و طراحی اینفوگرافیگ با محورهای مشترک می باشد.

این فعال دانشجویی گفت: محورهای موضوعی این مسابقه شامل گروز قدس"، "انتخابات"، "ویژگی های انتخاب اصلح در بیانات مقام معظم رهبری" و "وظائف جوانان در بیانات مقام معظم رهبری" می باشد و هر دانشجو می تواند به دلخواه خود در هر بخش که توانایی بیشتری داشته و هر کدام از از این موضوعات بنابه علاقه خود شرکت نماید.

طیبی خرمی گفت: برگزیدگان علاوه بر برخورداری از جوائز ارزنده نقدی، دعوت به همکاری در تیم رسانه ای بسیج، استفاده از مزایای کار دانشجویی، این امکان را خواهند داشت تا آثار آنان پس از چاپ و انتشار در تمامی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایش درآید.

او با اعلام روز ۲۴ اردیبهشت ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار، حضور در این جشنواره را صرفا ویژه دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام نمود.

این دانشجوی بسیجی گفت: علاقمندان به شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند، آثار خود را حداکثر تا روز ۲۴ اردیبهشت ماه جاری به لینک http://wa.me/+۹۸۹۰۲۵۴۴۵۷۴۸ در پیام رسان واتس آپ ارسال نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.