شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶

فراخوان خلاقیت و نوآوری در آموزش

فراخوان

معاونت آموزشی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان به مناسبت هفته سرآمدی آموزش فراخوان خلاقیت و نوآوری در آموزش را برگزار کرده است.

به مناسبت هفته سرآمدی آموزش که از تاریخ 11 تا 15 اردیبهشت 1400 برگزار میشود، مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان از اساتید این مرکز دعوت کرده است تا در فراخوان خلاقیت و نوآوری در آموزش شرکت کنند.
محورهای فراخوان این فراخوان شامل موارد زیر میباشد.
استفاده از روش های نوین آموزشی(میکرولرنینگ، بازی وارسازی، هیبریدی و...)
استفاده از نرم افزارهای نوین تولید محتوا(storyline، ispring ،suite-adobe ،captivate و...)
استفاده از محتوای تعاملی (ویدئوی تعاملی، H5P , ..)
استفاده از شبیه سازها در آموزش
هرگونه خلاقیت آموزشی جهت افزایش تعامل و یادگیری در دانشجویان

اساتید علوم پزشکی وارستگان تا 13 اردیبهشت مهلت دارند تا محتواهای تهیه شده در سال تحصیلی 1400-1399 را  به ایمیل zareip@varastegan.ac.ir و یا آیدی تلگرام https://t.me/parisan_diet ارسال نمایند ارسال محتواهای تولید شده : 11/2/1400 
زمان اعلام نتایج داوری 25 اردیبهشت خواهد بود.
طبق روز شمار علوم پزشکی وارستگان در هفته سرآمدی آموزش،  شنبه 11 اردیبهشت روز آموزش و شیوه های نوین آموزشی نامگذاری شده است و در این روز از اساتید درخواست میشود بهترین تجربیات و نمونه های گیمیفیکیشن در آموزش و H5Pها و همچنین بهترین محتواهای آفلاین و  آنلاین را برای آموزش ارسال کنند تا پس از ارزیابی آنها به محتوای برتر هدایایی اهدا گردد.همچنین در این روز اساتیدی که  از شیوه های نوین آموزشی استفاده نموده اند در کانال های اطلاع رسانی به سایر  اساتید معرفی خواهند شد. از دیگر برنامه های این روز میتوان به برگزاری مسابقه تهیه فیلم آموزشی از نرم افزارهای تولید محتوا مثل ،storyline، ispring ،suite-adobe ،captivate و ... اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.