یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

دو کانون خیریه پرواز و آسیب‌های اجتماعی مرحم دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار می کنند؛

پویش خیریه وارش مهربانی "جمع آوری کمک های مالی برای زنان سرپرست خانوار"

کانون

کانون های خیریه پرواز و آسیب‌های اجتماعی مرحم دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نظر دارند کمک های مالی خیرین دانشگاهی و دانشجویی را جهت خرید و تهیه بسته های معیشتی برای زنان سرپرست خانوار در روزهایی که زیر سایه سنگین کرونا هستیم، جمع آوری نمایند.

به گزارش مفدا گیلان؛ پس از پاندمی منحوس کرونا و محدودیت های پی در پی حاصل از آن برای قطع زنجیره انتقال ویروس و کاهش ابتلا به بیماری، اقشار آسیب پذیر جامعه، بیش از پیش برای تامین مایحتاج اولیه زندگی خود به دشواری افتادند. نهادهای گوناگون دانشجویی و غیر دانشگاهی با طرح های مختلف خیریه تا حدودی در صدد جبران هر چند کوچک این کمبودها بر آمدند و هر کدام به زعم خود به نتایج مطلوبی، دست یافتند.
در ادامه این راه، کانون های خیریه پرواز و آسیب‌های اجتماعی مرحم دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با همکاری کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نظر دارند کمک های مالی خیرین دانشگاهی و دانشجویی را جهت خرید و تهیه بسته های معیشتی برای زنان سرپرست خانوار در روزهایی که زیر سایه سنگین کرونا هستیم، جمع آوری نمایند.
علاقه مندان به همراهی در این کار نیکو، می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۵۱۸۶۰۸۷۶۲ به نام الناز حدیدی،  دبیر کانون خیریه پرواز و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان  واریز نمایند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نشانی  shahinii.m در تعامل باشید.

کد خبرنگار:۵۶۴۴۰۱ 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.