شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵

به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کاردانشگاه علوم پزشکی قزوین؛

کارگاه مجازی "روش های کنترل صدا در صنعت" برگزارگردید

انجمن بهداشت حرفه ای

به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، کارگاه مجازی " روش های کنترل صدا در صنعت" در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید.

به گزارش مفدا قزوین، به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار و با هدف آشنایی و کاربرد انواع روش های کنترل صدا کارگاه مجازی " روش های کنترل صدا در صنعت"، یکشنبه ۵ اردیبهشت برگزار گردید.

کارگاه فوق در بستر نرم افزار ادوب کانکت و با تدریس دکتر سعید احمدی عضو هیئت علمی گروه بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان سراسر کشور با موفقیت برگزار گردید.

در این کارگاه روش های مختلف کنترل صدا در صنعت  ازجمله اجراء برنامه حفاظت از شنوایی برطبق استاندارد های بین المللی، روش های کنترل صدا با استفاده از نازل های پیش رفته،صدا خفه کن ها و...، شناسایی منابع صوت با صدای غالب با استفاده از روش تراز توان صوتی، الزامات طراحی محصور سازی و پیکربندی یک محصور کننده، روش های کنترل صدای ناشی از فن ها و دمنده ها، انواع سایلنیرهای آکوستیک، طراحی و انتخاب آن ها، آشنایی با انواع مواد آکوستیک مورد استفاده در کنترل صدا، استفاده از پرده های آکوستیک در کاهش صدای ناشی از منابع صوتی مختلف در محیط کار و محیط زیست و نقش جاذب ها در کنترل مواجهه با صدا، بررسی گردید.

گفتنی است؛ برای شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهی پایان دوره آموزشی از طرف انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار صادر گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.