جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹

پیام رییس دانشگاه به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی تکریم خیران؛

خیران سلامت دوشادوش مدافعان سلامت و مردم در نبرد با کرونا

خیران سلامت

دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران و رییس دانشگاه در پیامی ‏فرارسیدن سال‌روز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی تکریم خیران را تبریک و تهنیت گفت.‏

به گزارش مفدابهشتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی- فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران و رییس دانشگاه در این پیام فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و روز ملی تکریم خیران را به جامعهی خیران کشور، بهویژه خیران حوزهی سلامت  تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

پانزدهم رمضان ماه ضیافت الهی و سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و روز ملی تکریم خیران را به جامعهی خیران کشور بهویژه خیران حوزهی سلامت تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

این روز فرصتی مغتنم برای پاسداشت تلاشهای خیران فرهیخته و نیکاندیشیست که با سخاوتمندی و انفاق اموال و داشتههایشان در راه کمک به هموطنان خویش گام برمیدارند، تا نور امید را در دل محرومان و دردمندان شعلهور کند و لبخند شادی و رضایت بر لبان آنها شکوفه دهد.

احسان موهبتی خدادادیست که به انسانهایی عطا میشود که دارای کرامت، باوری راسخ، روحی بلند، ‌مناعت طبع و دستانی گشاده باشند و واسطهی فیض الاهی قرار گیرند. خوشبختانه فرهنگ نیکوکاری و انفاق سنت دیرینهی مردم این سرزمین است، و گرفتن دست ناتوان همیشه سرلوحهی تربیت نسل ایرانی به شمار میرفته است.

خیران و نیکوکاران این مرزو بوم که همواره در بحرانها، بلایا و حوادث غیر مترقبه در صحنه حاضر هستند در پاندمی کرونا نیز خوش درخشیده و از هیچ تلاشی برای یاری نظام سلامت و مردم فروگذار نکردند، تا شیرینی و طعم خوش سلامت و زندگی را برای هموطنان خویش به ارمغان بیاورند.

این مردان و زنان سخاوتمند و کریم در جبههی سلامت و نبرد سهمگین با کرونا ویروس نیز در طی ۱۴ ماه گذشته با بذل مال و جان خویش به یاری مدافعان سلامت، بیماران و محرومان کشور شتافتند، تا آنان را در این نبرد نابرابر یاری دهند.

تلاشهای ارزندهی خیران سلامت در این پاندمی منحوس در عرصههای مختلف لجستیک، تجهیزاتی، عمرانی، درمانی و حمایت معیشتی بر کسی پوشیده نیست و بدون تردید در دنیا بیبدیل است و باقیات صالحاتی برای این عزیزان خواهد بود.

در پایان بر خود فرض میدانم ضمن تبریک مجدد روز تکریم ملی خیران از مساعدتهای بیدریغ خیران عزیز این جهادگران بلندنظر و نیکوکار بهویژه آنان که ما را در تمشیت بیماری کرونا در کشور و تهران یاری کردند، صمیمانه و خالصانه قدردانی کنم، و سلامت، توفیقات روزافزون و بهروزی آنان را از درگاه احدیت مسألت مینمایم.

دکتر علیرضا زالی

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران

انتهای پیام/

کدخبرنگار: ۷۷۰۰ س.ع

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.