جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷

رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس منصوب شد

انتصاب دکتر امیرحسام علی رضایی

رییس دانشگاه در حکمی دکتر امیرحسام علیرضایی دانشیار دانشگاه را به ریاست مرکز پزشکی، آموزشی و ‏درمانی شهید مدرس منصوب کرد.‏

به گزارش مفدابهشتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی - دکتر زالی در این حکم  دکتر امیرحسام علیرضایی دانشیار گروه نفرولوژی دانشگاه را به ریاست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر امیرحسام علیرضایی

دانشیار محترم دانشگاه

سلام علیکم

با توجه به تعهد، شایستگی و توانمندیهای جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید مدرس منصوب میشوید، تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی درمورد انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) در پیش‌برد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسألت مینمایم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه

دکتر امیرحسام علیرضایی متولد سال ۱۳۵۶ تهران است. وی فارغ التحصیل پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۱ از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتیست و تخصص بیماریهای داخلی و فوق تخصص نفرولوژی را به ترتیب در سالهای ۱۳۸۸ و ۱۳۹۱ از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اخذ کرده است.

دکتر علیرضایی در سال ۱۳۹۲ به عضویت هیأت علمی  این دانشگاه درآمد و هماکنون دانشیار گروه نفرولوژیست و به خدمترسانی مشغول است. از مهمترین سوابق علمی و حرفهای دکتر علیرضایی میتوان به معاونت آموزشی بیمارستان شهید مدرس، معاونت آموزشی بخش نفرولوژی بیمارستان شهیدمدرس و عضویت در کمیسیون ماده ۲۰ دانشگاه اشاره کرد.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: ۷۷۰۰ س.ع 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.