جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵

در مراسم افتتاح خوابگاه دانشجویی دخترانه ۱۵ خرداد دانشکده علوم پزشکی نیشابور مطرح شد؛

حمایت وزارت بهداشت در تقبل دو سوم هزینه ساخت سلف سرویس دانشکده علوم پزشکی نیشابور/ احداث خوابگاه پسرانه دانشکده علوم پزشکی نیشابور از طریق وام

نیشابور

دکتر سیماسادات لاری: ۲۷ سلف سرویس دانشگاهی ما صنعتی شدند و ۵۹ مورد نیز در دست اقدام است که قول می‌دهیم تا زمانی که فرصت در اختیار داریم ۱۰۰ درصد سلف‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی را صنعتی کنیم.

به گزارش مفدا نیشابور، با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، ماکت سلف سرویس دانشکده علوم پزشکی نیشابور رونمایی شد و عملیات ساختمانی و احداث سلف سرویس در دستور کار قرار گرفت.

دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در مراسم افتتاح خوابگاه ۱۵ خرداد دانشکده علوم پزشکی نیشابور به وضعیت سلف سرویس‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره و خاطر نشان کرد: من قول می‌دهم تا زمانی که هستیم و امکان خدمت داریم خیلی بیشتر از ظرفیتی که در اختیار داریم استفاده کنیم؛   ۲۷ سلف سرویس دانشگاهی ما صنعتی شدند و ۵۹ مورد نیز در دست اقدام است که قول می‌دهیم تا زمانی که فرصت در اختیار داریم ۱۰۰ درصد سلف‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی را صنعتی کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص میزان کمکی که معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حمایت و همراهی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به ساخت سلف سرویس دانشکده علوم پزشکی نیشابور می‌تواند انجام دهد، گفت: در این خصوص میزان دو سوم کل هزینه این پروژه را کمک خواهیم کرد تا به برکت این حرکت این موضوع نیز به انجام برسد. صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت همچنین برای احداث خوابگاه پسرانه از طریق وام در این دانشکده در حال تلاش است.

وی اضافه کرد: گرفتن این وام‌های بانکی یکی دیگر از تلاش‌های صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت بوده است به نحوی که ۳۰ دانشگاه ما برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی خود روی این وام‌های بانکی متمرکز شده‌اند.

گفتنی است سلف سرویس پردیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور، با هدف افزایش امکانات رفاهی دانشجویان و فراهم ساختن شرایطی برای تحصیل بهتر دانشجویان، با ۱۰۰۸ مترمربع زیربنا و پیش بینی هزینه ۳۵ میلیارد ریالی، در تیرماه ۱۳۹۹، با حضور امام جمعه  نیشابور،  معاون استاندار و فرماندار ویژه، رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور کلنگ زنی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.