یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰

مدیر دانشجویی دانشگاه خبر داد:

تجهیزات صنعتی سلف سرویس دانشگاه بروزرسانی شد

تجهیزات صنعتی سلف سرویس دانشگاه بروزرسانی شد

حمزه گیلکی‌بیشه، مدیر دانشجویی دانشگاه از خرید تجهیزات صنعتی سلف سرویس معاونت فرهنگی‌ودانشجویی با صرف هزینه یک میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مفدابابل، حمزه گیلکی‌بیشه، مدیر دانشجویی دانشگاه از خرید تجهیزات صنعتی سلف سرویس معاونت فرهنگی‌ودانشجویی با صرف هزینه یک میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

گیلکی‌بیشه در خصوص ارتقا تجهیزات سلف سرویس دانشگاه گفت: در راستای ارتقاء فرآیند فراهم‌سازی و طبخ غذای دانشجویان گرامی و با عنایت به انجام هر چه بهتر  دستورالعمل‌های ابلاغی مد نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص طرح صنعتی‌سازی آشپزخانه‌های دانشجویی، معاون محترم فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه با پیشنهاد مطرح گردیده از سوی مدیریت دانشجویی و اداره تغذیه موافقت نمود.

 وی همچنین در ادامه گفت: با توجه به  نیازهای موجود نسبت به انجام فرآیند خرید دستگاه‌های نوین با بهره‌گیری از تکنولوژی روز به جهت تکمیل هرچه بیشتر تجهیزات صنعتی موجود، مبادرت گردید. شایان ذکر است در سال‌های اخیر با انجام تغییرات ضروری در ساختار فیزیکی و فضای بیرونی و درونی سلف سرویس و با ساخت سالن‌های غذاخوری و تریای دانشجویی همچنین با افزایش تجهیزاتی مانند پیشخوان‌های استینلس استیل ارائه غذا دارای سیستم گرم نگهدارنده و خرید ۵ دستگاه تلویزیون و نیز با بروزرسانی سیستم اتوماسیون حذف و رزرو غذای دانشجویان از محل  اسکان، نسبت به افزایش ظرفیت و بهبود شرایط رفاهی و خدمات‌رسانی به دانشجویان عزیز اهتمام ویژه ورزیده شده است .

مدیر دانشجویی دانشگاه در پایان به تجهیزاتی که در سالیان اخیر جهت بهبود کیفیت طبخ و ارائه غذا به دانشگاهیان خریداری شد اشاره کرد :دستگاه‌هایی شامل دستگاه بخار پز پخت برنج، دستگاه بخار پز پخت خورشت، سرخ کن مخصوص  گوشت ، مرغ و ماهی، دستگاه  سیخ شوی اتوماتیک و پاتیل  مخصوص خیساندن  برنج به تازگی خریداری  شده و به تجهیزات فعلی اضافه شده‌اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.