شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به مناسبت افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی یزد در جشنواره ملی قرآن کریم

دکتر دهقانی

دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه طی پیامی افتخارآفرینی ۲ تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد در جشنواره ملی قرآن کریم را تبریک گفت.

به گزارش مفدا یزد، متن این پیام به این شرح است:

قرآن کلام الهی، مایه روشنی جان و آرامش بخش روح انسان است، تلمذ در این دریای بیکرانِ علم و حکمت، گرد غفلت میزداید و شکوفه های حیات را به بار می نشاند.

خدا را شاکریم که همچون گذشته، ترویج آموزه های قرآنی و مفاهیم تعالی بخش آن و نشر فضای عطرآگین کلام انسان ساز وحی در برنامه های دانشگاه مورد اهتمام جدی بوده است. موفقیت ارزشمند دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی یزد در در جشنواره ملی قرآن کریم برای جامعه دانشگاهی مسرت بخش و مایه افتخار است.

امید است همت و تلاش در ارتقاء برنامه های قرآنی، گام موثری در جهت تعمیق فرهنگ اسلامی در بین دانشگاهیان و به تبع آن در میان جامعه باشد.

خاطر نشان می شود؛ اثر پژوهشی خانم مریم غلامی دانشجوی رشته بهداشت محیط در مقطع دکترا و اثر ادبی خانم الهه خوانین زاده دانشجوی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در مقطع کارشناسی که در بیست ‌و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت حائز رتبه برتر شده بودند، در سی ‌و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان نیز حائز رتبه سوم ملی  شدند.

دکتر علی دهقانی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.