شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:

تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان

مفدا تبریز

زمان ثبت نام دانشجویان علاقمند در کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی  در مقطع عمومی، دستیاری و Ph.D  تا پایان ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۹ اردیبهشت  ماه سال جاری، به صورت مجازی تمدید گردید. 

به گزارش مفدا تبریز، مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان خبر داد. 

در اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه آمده است: زمان ثبت نام دانشجویان علاقمند در کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی  در مقطع عمومی، دستیاری و Ph.D  تا پایان ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۹ اردیبهشت  ماه سال جاری، به صورت مجازی تمدید گردید. 

بر اساس این گزارش، امور رفاهی، فرهنگی، ورزشی، آموزشی و پژوهشی از حیطه های مرتبط با امور صنفی دانشجویان است و تابعیت جمهوری اسلامی، التزام به قانون اساسی و اصل ولایت فقیه، نداشتن بیش از یک ترم مشروطی و نداشتن مسئولیت و عضویت در شورای مرکزی تشکل های اسلامی و بسیج دانشجویی از شرایط ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای صنفی دانشجویان دانشگاه است. 
همچنین هر دانشجو صرفا می تواند فقط در یک شورای صنفی واحد دانشگاهی (خوابگاه یا دانشکده) عضویت داشته باشد و مدت باقی مانده از دوران تحصیل بدون احتساب ترمی که در آن انتخابات برگزار می گردد، کمتر از دو ترم نباشد. 
دانشجویان مشمول قوانین آموزشی میهمان، نمی توانند عضو شورای صنفی باشند و نداشتن حکم انضباطی در مقطع تحصیلی فعلی مبنی بر محرومیت از تحصیل و بالاتر از آن به شرط تایید حکم در مراجع ذی صلاح وفق آیین نامه و شیوه نامه اجرایی شورای انضباطی دانشجویان از دیگر شرایط داوطلبان عضویت در شورای صنفی دانشجویان است. 
دانشجویان علاقه مند برای کاندیداتوری در انتخابات شورای صنفی دانشگاه در دو مقطع برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لینک ثبت نام می توانند به مفدا تبریز به نشانی www.tabriz.mefda.ir  مراجعه کنند. همچنین در هنگام ثبت نام الکترونیکی در صورت مواجهه با مشکلی با واحد فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و دانشجویی با شماره تلفن ۳۱۷۷۲۶۳۸-۰۴۱ تماس بگیرند. 

گفتنی است زمان انتخابات پس از  برگزاری جلسه کمیته اجرایی و تصویب کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی دانشگاه، اطلاع رسانی خواهد شد.

لینک ثبت نام داوطلبان شورای صنفی مقطع عمومی برای دانشکده ها و خوابگاه ها

لینک ثبت نام داوطلبان شورای صنفی دستیاران و دانشجویان Ph.D

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.