پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹

تقدیر فرمانده نیروی انتظامی استان از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مفدا تبریز

حضور هیات نیروی انتظامی استان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اهدای گل و تقدیم لوح تقدیر از سوی سردار حسین عبدی برای خدمات شایسته و صادقانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز همراه بود. همچنین سردار حسین عبدی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) بازدید کرد واز زحمات کادر درمان تقدیر و تجلیل نمود.

به گزارش مفدا تبریز، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی و هیات همراه  با حضور در  دانشگاه علوم پزشکی تبریز  به مناسبت تبریک هفته سلامت با دکتر محمدحسین، صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، روز چهارشنبه ، ۱ اردیبهشت ماه سال جاری، دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار،  سردار حسین عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی، ضمن تبریک هفته سلامت و عرض خدا قوت به عوامل و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی، اظهار کرد: بر اساس گزارشات،  تلاش و مجاهدت  کادر درمان اعم از پزشکان، پرستاران، خدمات، کادر اداری و... که صادقانه  و بدون اغماض شبانه روزی تلاش می کنند  به عنوان الگو در میان اقشار مختلف مردم قرار گرفته شده اند.

وی با اشاره به اینکه امروزه در دنیا سلامت مقدم بر امنیت شده است، افزود: از دوران شیوع بیماری کرونا در استان یکی از سازمان هایی که در کنار مدافعان سلامت بوده نیروی انتظامی بوده است .

سردار حسین عبدی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از نیروهای انتظامی به این بیماری  مبتلا شده اند و  ۹ نفر از همکاران نیروی انتظامی مبتلا به کووید ۱۹ نیز به شهادت رسیده اند، ادامه داد: همکاران ما در ۱۷ شهرستان که در وضعیت قرمز هستند  ودر ۵۳ مرکز دیگری مستقر شده اند و به صورت ارشادی و برای اعمال قانون  و محدودیت ها  فعالیت می کنند و برخی نیز در خصوص اماکن، کشف کالاهای قاچاق و احتکار شده در رابطه با سیستم سلامتی جامعه و مرزبانی وخیلی از مسائل دیگر فعال هستند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز  ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی و هیات همراه  و کلیه پرسنل نیروی انتظامی، رضایت این دانشگاه را از عملکرد نیروی انتظامی اعلام کرد و گفت: علاوه بر خدمات ارزنده نیروی انتظامی و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه علوم پزشکی تبریز در طول شیوع بیماری کرونا، نیروی انتظامی  نقش مهمی در ایجاد امنیت،  نقل و انتقال و توزیع  واکسن از شهری به شهر دیگر را ایفاء می کن .

دکتر صومی به همکاری و هماهنگی های بیش از پیش نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد و افزود:  امیدواریم با افزایش همکاری بین نیروی انتظامی وتلاش شبانه روزی کادر بهداشتی، درمانی و همراهی مردم بتوانیم توانمندی سیستم سلامت استان آذربایجان شرقی را افزایش دهیم.
در خاتمه این دیدار، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با اهدای گل و تقدیم لوح تقدیر از خدمات شایسته و صادقانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز قدردانی و تشکر نمود. در ادامه نیز،  سردار حسین عبدی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) بازدید کرد واز زحمات کادر درمان تقدیر و تجلیل نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.