سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

گرامیداشت سالروز میلاد حکیم جرجانی و روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی

علوم آزمایشگاهی

معاون فرهنگی واموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در پیامی سالروز میلاد حکیم جرجانی پزشڪ نامدار ایرانی و روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را تبریک گفت.

به گزارش مفدا شهرکرد، در پیام دکترشهرام طهماسبیان آمده است؛ سالروز میلاد حکیم جرجانی پزشڪ نامدار ایرانی، فرصتی مغتنم برای پاسداشت زحمات بی‌دریغانه تلاشگران عرصه خطیر و اثربخش علوم آزمایشگاهی را فراهم آورده، آنان که در ماههای اخیر با اندیشه‌ی والای خود خالصانه و ایثارگرانه در تشخیص بیماری کرونا مدافعین اول خط نبرد بوده‌اند.

معاون فرهنگی واموردانشجویی در ادامه می افزاید: بی شک تلاش بی شائبه سفید پوشان عرصه علوم آزمایشگاهی در تشخیص به موقع عوامل بیماری‌زا در محیط های پر خطر آزمایشگاه نقش مهمی در پیشگیری، درمان بیماری‌ها و بهبود بیماران دارد. بر همگان آشکار است که همکاران ما برای بهتر زیستن آحاد جامعه فداکارانه جان خود را به مخاطره می اندازند و این نقش آفرینی مجاهدانه مایه مباهات و افتخار نظام سلامت است.

وی اضافه کرد: اینجانب ضمن قدردانی از زحمات تلاشگران گمنام حوزه علوم آزمایشگاهی این روز را به اساتید، کارشناسان و دانشجویان این عرصه تبریک گفته و امیدوارم همواره درجهت نیل به اهداف والای این مجموعه، بیش از پیش موفق و سربلند باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.