سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸

برگزاری اولین کمیته شورای پژوهش در نظام سلامت

برگزاری اولین کمیته شورای پژوهش در نظام سلامت

اولین کمیته شورای پژوهش ( HSR) با هدف پژوهش در نظام سلامت، حمایت از روند تصمیم‌گیری در تمام سطوح بهداشتی، درمانی و آموزشی در راستای هدفمند نمودن تحقیقات به منظور حل معضلات موجود در سیستم ارائه خدمات برگزار شد.

اولین کمیته شورای پژوهش در نظام سلامت با حضور دکتر فرزام بیدارپور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیران و رابط پژوهشی هر حوزه در محل سالن جلسات این معاونت در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

با توجه به اینکه اولین کمیته شورای پژوهش HSR با هدف پژوهش در نظام سلامت، حمایت از روند تصمیم‌گیری در تمام سطوح بهداشتی، درمانی و آموزشی در راستای هدفمند نمودن تحقیقات به منظور حل معظلات موجود در سیستم ارائه خدمات تشکیل شده است، دکتر بیدار پور معاون توسعه و رئیس شورای HSR در خصوص برنامه های این کمیته و لزوم تداوم تلاش با انتخاب محتوای هدفمند جهت مخاطبان خود، افزایش انگیزه پژوهش و تحقیق جهت بهره‌مندی از تمام پتانسیل موجود را ضروری عنوان کرد.

وی در ادامه بر لزوم پژوهش کاربردی خصوصاً در حوزه های اداری مالی منطبق بر اولویت های تعیین شده از سوی معاونت پژوهشی تأکید نمود.

دکتر بیدارپور اظهار کرد: امید است در آینده نزدیک با ارتقای منزلت پژوهش در دانشگاه و ایجاد انگیزه در اعضای هیئت علمی و کارشناسان گروه‌های مختلف آموزشی فرایند نیازسنجی واقعی، اجرای طرح‏ های زیر بنایی و کاربردی و از همه مهم‏تر استفاده عملی از نتایج این پژوهش‏ ها در ارتقاء و پیشبرد اهداف معاونت توسعه، مدیریت و منابع و مدیریت‏‌های مربوطه بیش از پیش راهگشا شود.

گفتنی است در این جلسه سه پروپوزال ارسال شده به شورای مذکور بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.