دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی؛

تقدیر معاون فرهنگی دانشگاه از همکاران واساتید واعضای هیئت علمی در امور علوم آزمایشگاهی و دانشجویان آزمایشگاه دانشکده پزشکی و بیمارستان امام علی (ع) و مرکز بهداشت بجنورد

آیین تقدیر به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی معاون فرهنگی دانشگاه با همکاران واساتید و دانشجویان آزمایشگاه دانشکده پزشکی و بیمارستان امام علی (ع) و مرکز بهداشت بجنورد دیدار و از آنان تقدیر نمود.

به گزارش مفدا خراسان شمالی؛ دکتر «مهدی قربانیان» به همراه مدیر دانشجویی و مدیر فرهنگی دانشگاه؛  همزمان با روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی ضمن حضور در آزمایشگاه دانشکده پزشکی و بیمارستان امام علی (ع)  و مرکز بهداشت بجنورد ، با اهداء گل از زحمات همکاران شاغل در این آزمایشگاه ها تجلیل و تقدیر به عمل آورد.

در این مراسم که دکتر مهدی قربانیان را دکتر اکبر صولتی و هادی یارمحمدی همراهی می‌نمودند، ایشان ضمن تبریک این روز به همکاران علوم آزمایشگاهی، از تلاشگران کادر آزمایشگاه که از ابتدای ورود این ویروس منحوس بصورت شبانه روزی و جهادی تلاش دارند با اهداء گل ، تقدیر بعمل آوردند.

دکتر قربانیان با اشاره به زحمات و تلاش فداکارانه همکاران آزمایشگاه در تشخیص انواع بیماری و به ویژه کرونا ویروس ، اظهار داشت: پرسنل خدوم علوم آزمایشگاهی دانشگاه در جبهه مقابله با کرونا ویروس خدمات بسیار با ارزشی از خود به یادگار گذاشته و با تشخیص به موقع و صحیح این بیماری، منجر به بهبود روند درمان موارد ابتلاء شده اند.

وی با بیان اینکه نتایج آزمایش‌های مختلف در مدیریت بیماری و تصمیم گیری پزشگان در درمان بیماری تأثیر دارد، افزود: تعهد به خدمت است که ادامه مسیر را برای همکاران خدوم بخش آزمایشگاه‌ها میسر ساخته و مسیر چالشهای پیش رو را هموار می کند.

گفتنی است دکتر قربانیان با حضور در محل آزمایشگاه دانشکده پزشکی که به نام استاد فقید وفرهیخته مرحوم دکتر امیر حسین خوشی نامگذاری شده بود، با ادای احترام به تمثال ایشان که در تابلوی ورودی آزمایشگاه دانشکده تعبیه شده بود، با نثار فاتحه ای یاد و نام و خاطره آن استاد عزیز را گرامی داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.