دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸

به مناسبت فرا رسیدن روز علوم آزمایشگاهی

رئیس و مسئولان بیمارستان فارابی با کارکنان آزمایشگاه این مرکز دیدار کردند

تبریک

رئیس بیمارستان فارابی به مناسبت فرا رسیدن سالروز تولد حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی، با حضور در آزمایشگاه بیمارستان این مرکز از زحمات کارکنان این بخش تقدیر کرد.

به گزارش مفدا تهران،  بیمارستان فارابی، به مناسبت فرا رسیدن سالروز تولد حکیم جرجانی و بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهی دکتر محمدرضا اکبری رییس بیمارستان فارابی دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ به همراه سعید مرادی، مدیر و فریده آژیر، مدیر پرستاری  این مرکز در جمع کارکنان آزمایشگاه این بیمارستان حضور یافته و فرا رسیدن این روز را به آنان تبریک گفتند.

دکتر اکبری با تبریک روز علوم آزمایشگاهی از زحمات کارکنان این بخش تقدیرکرد و اظهار داشت: همان طور که می‌دانیم بیمارستان فارابی به عنوان قطب علمی چشم پزشکی کشور روزانه شاهد حجم زیادی از مراجعه کنندگان بوده که تعداد قابل توجهی از آنان برای انجام آزمایشات پیش از جراحی و یا نمونه برداری به آزمایشگاه بیمارستان مراجعه می‌کنند. با توجه به شناختی که از همکاران زحمتکش آزمایشگاه دارم، می‌دانم که همیشه نهایت تلاش خود را برای انجام دقیق و سریع آزمایش‌ها به کار برده‌اند و خوشبختانه همین موضوع باعث شده تا بتوانیم به خوبی پاسخگوی بیماران و مراجعه کنندگان به آزمایشگاه بیمارستان فارابی باشیم.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.