یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:

تغییر فضای برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان/ مهلت شرکت برای هر دانشجو ۲۴ ساعت است

سومین دوره انتخابات شورای صنفی دستیاران و دانشجویان پی.اچ.دی

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مکان برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به سامانه فرادید تغییر پیدا کرد و هر دانشجو ۲۴ ساعت وقت شرکت و می‌تواند به پنج نفر رای دهد.

مهناز دیده ور؛ مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار سرویس صنفی، رفاهی مفدا ایرانشهر بیان کرد:  انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه با حضور ۱۰ نفر کاندید به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: پیش از این قرار بود این انتخابات در سامانه تغذیه باشد اما بنا بر دلایلی زیرساختی، مکان برگزاری آن به سامانه فرادید تغییر پیدا کرد.

وی تصریح کرد: دانشجویان می توانند برای شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به سامانه فرادید به  آدرس http://www.irshums.epmp.ir  مراجعه کنند.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: دانشجویان پس از ورود به سامانه شماره دانشجویی را در قسمت کاربری و شماره ملی را به عنوان رمز عبور وارد نمایند.

وی گفت: مهلت شرکت در این انتخابات از ساعت ۸ صبح ۳۰ فروردین به مدت ۲۴ ساعت است و دانشجویان می توانند تا پنج نفر به طور دلخواه رای بدهند.

دیده ور خاطر نشان کرد: اگر ۲کاندید در این انتخابات تعداد آرایشان با هم برابر و یکسان باشد، شخصی که از نظر آموزشی معدل بالاتری دارد به عنوان عضو انتخاب و معرفی می شود.

وی ادامه داد: کاندیدها می توانند اعتراضات خود را پس از برگزاری انتخابات به صورت کتبی از طریق معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیگیری کنند.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اشاره کرد: از کلیه افراد می خواهیم تا قوانین و مقررات را رعایت کنند و از بحث و صدور اطلاعیه، پیام بدون صحت و سقم مطلب در فضای مجازی خودداری نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.