یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵

با حضور دکتر شاکری نژاد؛

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از مدیر عامل محترم مجمع خیرین سلامت

در دفتر معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی

تقدیر  از خیرین سلامت بهبهان

طی مراسمی، با حضور دکتر شاکری نژاد، از تلاشها و پیگیریهای مستمر نادر حیدری مشاور محترم ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان و مدیر عامل محترم مجمع خیرین سلامت شهرستان بهبهان در جذب خیر در حوزه آموزش تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش مفدا بهبهان؛ طی مراسمی از تلاشها و پیگیریهای مستمر نادر حیدری مشاور محترم ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان و مدیر عامل محترم مجمع خیرین سلامت شهرستان بهبهان در جذب خیر در حوزه آموزش تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 این مراسم با حضور دکتر قدرت اله شاکری نژاد ریاست محترم دانشکده، دکتر محمد صباغان معاونت محترم آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی و جمعی از مدیران این معاونت و اعضای محترم هیئت علمی همراه بود.

در این مراسم که در دفتر معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی برگزار گردید، دکتر شاکری نژاد اظهار امیدواری کردند: همانگونه که تا کنون مجمع خیرین سلامت جزو مجمع های پیشتاز و موفق در سطح کشور در عرصه سلامت بوده، من‌بعد نیز با رشد و توسعه همکاری‌ها و جذب مشارکت خیرین محترم، هر چه بیشتر، مشکلات حوزه آموزش، پژوهش و خوابگاههای دانشجویی برطرف گردد.

در پایان مراسم نیز لوح سپاسی همراه با هدیه، به رسم احترام، به نادر حیدری جهت تقدیر و تشکر از زحماتشان، به ایشان تقدیم گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.