شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱

با ارسال صد عکس از مراکز بهداشتی و درمانی در ایام نوروز ۱۴۰۰؛

مسابقه عکاسی مفدا با موضوع "کشیک ۱۳۴۰۰" به مرحله داوری عمومی رسید

مسابقه

"سی و یکمین مسابقه عکاسی مفدا" با موضوع «کشیک در مراکز بهداشتی، درمانی در ایام نوروز ۱۴۰۰ » با دریافت صدعکس به مرحله داوری عمومی رسید. نظرسنجی و داوری عمومی آثار براساس آرا مخاطبان کانال خبری مفدا صورت می‌گیرد.

به گزارش مفدا تهران، "سی و یکمین مسابقه عکاسی مفدا" با موضوع «کشیک در مراکز بهداشتی، درمانی در ایام نوروز ۱۴۰۰» از  روز جمعه ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد. این مسابقه با هدف به تصویر کشیدن و ارج نهادن زحمات پرسنل خدوم و دانشجویان کارورز و دستیار زحمت‌کشی که در ایام نوروز در مراکز درمانی کشیک بودند برگزار شد.

هم‌اکنون و با پایان گرفتن مهلت ارسال آثار ۱۰ اثر برگزیده اولیه حاضر در این مسابقه در کانال خبری مفدا مورد نظرسنجی مخاطبان قرار گرفت تا براساس آرای مخاطبان، ۳ اثر برگزیده این مسابقه عکاسی اعلام و مشخص شوند.

انتخاب آثار برتر بر اساس شاخص‌های اعلام شده ارزیابی شده و درنهایت به نظرسنجی عمومی گذاشته می‌شوند. بدین ترتیب از بین ۱۰۰ اثر دریافت شده در این مسابقه، هیأت داوران بر اساس شاخص‌هایی مانند وضوح و کیفیت (رزولیشن) مناسب عکس‌ها، رعایت اصول تکنیکی، نورسنجی، هدفمندی و میزان موفقیت در انتقال آسان، گویا و اثرگذار پیام، تولیدی بودن، به‌روز بودن و ارتباط با موضوع مسابقه ۱۰ عکس برتر را انتخاب کرده و به عنوان «برگزیدگان اولیه» معرفی می‌کنند.

سپس ۱۰ اثر برگزیده هیأت داوران به نظرسنجی عمومی گذاشته می‌شود تا مخاطبان پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا از این بین آثار  برتر خود را انتخاب کنند. در پایان این نظرسنجی سه عکسی که حائز بیشترین آراء مخاطبان شوند به عنوان «برگزیدگان نهایی» این مسابقه اعلام خواهند شد.


علاقمندان برای مشارکت و رای دادن به عکس‌های برتر "سی و یکمین مسابقه عکاسی مفدا" تا روز جمعه ۳ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند که در کانال خبری مفدا به نشانی @mefda مراجعه و آرا خود را درج کنند. 

 به «برگزیدگان نهایی» این مسابقه عکاسی به ترتیب نفر اول جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی، نفر دوم جایزه نقدی ۴۰۰ هزار تومانی و نفر سوم جایزه نقدی ۳۰۰ هزار تومانی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.