چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵

کارگروه مشورتی امور فرهنگی ودانشجویی، مشارکت دانشگاه‌هادر تحقق اهداف وتوسعه معاونت های فرهنگی و دانشجویی کشور را بدنبال دارد

بیرجند

اولین کارگروه مشورتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به منظور بیان اهداف وهم افزایی اعضا در محل مجموعه فرهنگی وتفریحی باغ سلامت برگزارشد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر عباس جوادی معاون فرهنگی ودانشجویی و رییس کارگروه مشورتی دانشگاه، در این نشست ضمن خوشامد گویی به اعضا جلسات کارگروه مشورتی  را مشارکت بیشتر وبهتر دانشگاهها در تحقق اهداف معاونت فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی دانست وگفت: بهره مندی از ظرفیتهای دانشی وتجربی در تصمیم گیری ها موثر است.

دکترجوادی همچنین ادامه داد:کارگروه مشورتی دانشگاه هر دوماه یکبار با حضور اعضای اصلی برگزار و اعضا باید چالشها ودغدغه های خودرا در این کارگروهها مطرح و راهکارهای آن را نیز ارائه کنند.

وی همچنین افزود: جلسات کارگروه می تواند بستر مناسبی برای هم اندیشی، ارائه نظرات سازنده و تهیه خوراک فکری برای جلسات شورای فرهنگی، شورای مدیران، هیئت رییسه و جلسات کلان منطقه باشند.

در ادامه دکتر عبدالرزاق نژاد دبیر کارگروه مشورتی دانشگاه نیز با بیان اینکه مهمترین تصمیمات در سطح وزارتخانه از کارگروههای دانشگاهی ومنطقه ای کلید می خورد از اعضا خواست در جهت تحقق اهداف و پیشبرد این حوزه در سطح کلان،  تمامی اعضا بصورت فعال با ایده ها ونظرات سازنده این کارگروه را یاری کنند.

بنی اسدی کارشناس مسئول کارگروه مشورتی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه برای تعامل بیشتر وبهتر اعضا در فضای مجازی نیز گروهی تشکیل شده است افزود: اعضا می توانند در این گروه مجازی به بیان نظرات، پیشنهادات خود بپردازند و ایده های خودرانیز از طریق ایمیل کارگروه ارسال نمایند.

در ادامه نیز اعضای کارگروه مشورتی، به بیان نظرات وپیشنهادات خود درباره هرچه بهتر برگزارشدن کارگروههای مشورتی پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.