یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

اولین جلسه کافه کتاب معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد

کافه کتاب زنجان

اولین جلسه کافه کتاب معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با موضوع نقد و بررسی کتاب " چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان، اولین جلسه کافه کتاب معاونت فرهنگی دانشجویی با موضوع نقد و بررسی کتاب " چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" با حضور معاون، مدیران و تعدادی از دانشجویان فعال نهادهای دانشجویی شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

در این نشست که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، ابتدا دانشجویان خلاصه‌ای از این کتاب را بیان کرده سپس اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص ایده ها و نکات کتاب پرداختند.

در انتها دکتر عمارلو معاون فرهنگی و دانشجویی با تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جلسه به ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ کتابخوانی به معرفی کتابهای فراگیر و پرمخاطب دانشجویی به عنوان ابزاری جهت افزایش مخاطبان کافه کتاب و افزایش سرانه مطالعه دانشجویی تاکید کرد.

شایان ذکر است کتاب " چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" نوشته اسپنسر جانسون  به واقعیت تغییر در تمام ابعاد زندگی اشاره دارد ولی با توجه به تعداد زیاد اداره هایی که این کتاب در آنها پخش شده است، می شود گفت که در واقع موضوع اصلی این کتاب، کار است. اکثر مردم به این دلیل کارمند باقی مانده اند که در سایه یک شرکت بزرگ به دنبال تامین یک حقوق ثابت هستند. دلیل کارمند ماندن و پیشرفت نکردن مابقی افراد هم شاید این باشد که دل شان نمی خواهد در طول روز واقعا فکر کنند بلکه فقط می خواهند یک کار را زودتر به پایان برسانند. ولی این نوع وابستگی، رشد فرد را محدود می کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.