شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰

سیدمجتبی میرابراهیمی:

ثبت نام برای پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی به دانشجویان واجد شرایط آغاز گردید

تسهیلات دانشجویی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز از آغاز روند اعطای تسهیلات دانشجویی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان، ویژه دانشجویان دوره دکتری و تخصص خبر داد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز از آغاز روند اعطای تسهیلات دانشجویی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان، ویژه دانشجویان دوره دکتری و تخصص خبر داد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، اعطای وام به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال ویژه دانشجویان دوره های phd و رزیدنتی آغاز شد.

سید مجتبی میرابراهیمی با اعلام این خبر گفت: بر اساس دستورات ابلاغی بالا دستی، به هر دانشجوی مقطع دکتری و دوره تخصص که متقاضی دریافت این تسهیلات بوده و شرایط لازم برای احراز این وام را داشته باشد، یک فقره وام به مبلغ ۱۵ میلیون تومان پرداخت می گردد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز ادامه داد: این تسهیلات در قالب "وام دستیاری" و از محل بودجه اختصاصی امور رفاه دانشجویی صندوق رفاه تامین شده و به هر دانشجوی این مقاطع صرفا یک بار پرداخت می گردد.

او توضیح داد: ثبت نام و پرداخت این تسهیلات برای چهارمین سال پیاپی آغاز شده و شامل دانشجویان ورودی ۹۹ و پیش از آن به شرطی که قبلا از این تسهیلات استفاده ننموده باشند می گردد.

میرابراهیمی با اعلام این موضوع که زوجینی که شرایط دریافت این تسهیلات را داشته باشند با بررسی جداگانه و احراز شرایط لازم، هر دو نفر امکان دریافت این تسهیلات را دارند، نداشتن چک برگشتی و بدهی به بانک های کشور را از شرایط ضروری و اصلی دریافت این تسهیلات دانشجویی معرفی نمود.

وی اظهار داشت: پرداخت این وام از طریق کلیه شعب "بانک مهر ایران" در سراسر کشور امکان پذیر بوده و فرد وام گیرنده و ضامن وی در صورت نداشتن حساب، الزاما می بایست در این بانک افتتاح حساب نمایند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات را ۲۰ ماه و آغاز آن را پس از گذشت ۸ ماه تنفس با سود حداکثر ۴ درصد بر باقیمانده وام اعلام نمود.

این مدیر در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با توجه به شیوع کرونا ویروس جدید در سطح کشور، از متقاضیان خواست تا بدون مراجعه حضوری به دانشگاه محل تحصیل خود و صرفا با رجوع به سامانه صندوق رفاه دانشجویی به آدرسی الکترونیک https://portal.srd.ir/  نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست تسهیلات دستیاری اقدام نمایند.

برای دریافت دستورالعمل پرداخت وام دستیاری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کشور، اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.