پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲

همزمان با سالروز بزرگداشت عطار نیشابوری برگزار شد؛

بررسی "آموزه‌های روان شناختی در اشعار عطار" برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

لایو

به همت انجمن علمی، دانشجویی روان‌شناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و همزمان با ٢۵ فروردین ماه، سالروز بزرگداشت عطار نیشابوری، آموزه های روان شناختی در اشعار این شاعر نامی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، اعضای انجمن علمی، دانشجویی روان‌شناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سالروز بزرگداشت عطار نیشابوری، از شاعران نامی در قالب لایو اینستاگرامی به بررسی آموزه های روان شناختی در اشعار وی و تحلیل پیرامون آن پرداختند. 

در این برنامه مجازی که ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ و با استقبال گسترده دانشجویان اهل شعر و ادب برگزار شد، فاطمه رمضانی، دانشجوی کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان میزبان و دکتر زینب افضلی، مدیر موسسه فرهنگی، هنری سخن تازه و اسفندیار سیاه کمری، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و روان درمانگر، به عنوان مهمانان برنامه به ارائه مطالبی پیرامون موضوع برنامه پرداختند. 

به گفته دبیر این انجمن علمی، دانشجویی، بررسی اشعار عطار و مباحث روان شناختی اگزیستانسیالیستی مرتبط با آن از جمله مهم ترین محورهای مطرح شده در این برنامه مجازی بود./ انتهای پیام

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.