چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹

کارآموزی ها و کارورزی های دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مدت ۲ هفته تعطیل شد/ تخلیه خوابگاه های دانشجویی تا ۲۷ فروردین ماه صورت پذیرد

دانشگاه

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از لغو کلیه کارآموزی ها از ۲۸ فروردین ماه به مدت دو هفته خبر داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از لغو کلیه کارآموزی ها از ۲۸ فروردین ماه به مدت دو هفته خبر داد.

"علی صنعتی" مدیر امور دانشجویی دانشگاه با اشاره به برگزاری چهل و هشتمین  جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا دانشگاه گفت: صبح امروز با تشکیل جلسه اضطراری ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا دانشگاه و با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و قرار گرفتن شهرستان تربت حیدریه در وضعیت قرمز؛ کلیه کارآموزی ها و کارورزی ها از ۲۸ فروردین ماه به مدت دو هفته تعطیل می باشد و شروع مجددا آن طبق تصمیمات و مصوبات جلسات بعدی متعاقبا از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام می گردد.

وی در پایان اظهار داشت: کلیه دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی تا روز جمعه ۲۷ فروردین ماه می توانند نسبت به تخلیه خوابگاه ها اقدام و کلیه لوازم شخصی در صورت امکان از خوابگاه خارج و یا به صورت بسته بندی شده به سرپرست خوابگاه ها تحویل نمایند. همچنین وعده های غذایی رزرو شده برای هفته آتی از سوی مدیریت دانشجویی لغو می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.