سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵

ماهنامه؛

هفدهمین خبرنامه "مفدا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه" منتشر شد

خبرنامه

در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بخش های فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی در اسفندماه سال ۹۹، منتشر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بخش های فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی در اسفندماه سال ۹۹، آخرین ماه سال منتشر شده است.

این خبرنامه، خلاصه‌ای از مهم ترین اخبار منتشر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا کرمانشاه به صاحب امتیازی روابط ‌عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، مدیرمسئولی "فاطمه شکربیگی" و سردبیری"سارا زارعی" می باشد.

از جمله مهم ترین خبرهای منتشر شده در این شماره می‌توان به سفر استانی دکتر لاری و هیات همراه به کرمانشاه، برگزاری وبینارها و کارگاه های آموزشی به همت انجمن ها و کانون های دانشجویی، برگزاری کرسی آزاداندیشی غربالگری آری یا خیر، برگزاری سلسله جلسات هم اندیشی اساتید با حضور معاون فرهنگی، دانشجویی، جلسات کمیته ناظر بر انجمن های علمی و نشریات دانشجویی و...  اشاره کرد.

برای دریافت خبرنامه دی ماه مفدا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه(اینجا)کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.