دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۴

به همت کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شد؛

بسته بندی و توزیع پوشاک و اسباب‌بازی‌های اهدایی دانشجویان به خانواده‌های نیازمند

مازندران / بسته بندی و توزیع پوشاک و اسباب‌بازی‌های اهدایی

کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در اقدامی خداپسندانه، اقدام به بسته بندی و توزیع لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های اهدایی دانشجویان علوم پزشکی مازندران به خانواده‌های نیازمند با حفظ شأن آن‌ها به منظور محرومیت زدایی و کمک به همنوع کرد.

به گزارش مفدا مازندران، کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در آغاز سال جدید به منظور گسترش شادی و امید و همچنین افزایش روحیه زندگی اقدام به بسته بندی اسباب‌بازی و لباس‌های اهدایی از سوی دانشجویان علوم پزشکی مازندران و توزیع آن در بین خانواده‌های نیازمند ساری و قائمشهر کرد.

اعضای شورای مرکزی کانون خیریه نهال دانشگاه،  در اقدامی خداپسندانه، اقدام به بسته بندی و توزیع لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های اهدایی دانشجویان علوم پزشکی مازندران به خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش این کانون به منظور محرومیت زدایی و کمک به محرومان کرد.

از مهم‌ترین اهداف این اقدام نشاندن لبخندی بر لبان این کودکان معصوم است و این مشارکت دانشجویان در این طرح نشان‌دهنده دغدغه‌مندی و درک درست شرایط این خانواده‌های نیازمند و نتیجه همدلی و همراهی است.


شایان ذکر است: این طرح توسط کانون نهال با کمک خیرین و دانشجویان بصورت دوره‌ای  در شهر ساری و قائم شهر برگزار می‌شود و همچنان ادامه دارد.
خبرنگار: سیده مریم خادمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.