شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان عنوان کرد:

قرارگاه فرهنگی با هدف ایجاد وحدت رویه در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تشکیل می‌شود

جلسه فرهنگی

محمد جهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه از تشکیل قرارگاه فرهنگی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا کاشان، جلسه هم اندیشی فعالیت های فرهنگی با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، مسئول روابط عمومی، سرپرست اداره تربیت بدنی، مدیر فرهنگی و کارشناسان فرهنگی و قرآنی، مسئول کانون بسیج استادان و جامعه پزشکی، مسئول شورای نظام پرستاری ، نماینده کانون ها و تشکل ها مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ برگزار شد.

محمدجهاندار مدیرفرهنگی دانشگاه از تشکیل قرار گاه فرهنگی جهت برنامه ریزی و وحدت رویه در فعالیت های فرهنگی خبر داد و اهداف خود را از تشکیل این قرارگاه تشریح نمود.


حجت الاسلام شاه فضل مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ضمن تشکر از کادر درمان برای خدمات صادقانه در پیشگیری از کووید ۱۹ ، به اهمیت و اهتمام فعالیت های فرهنگی در دوران کرونا اشاره داشت.

دکتر گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از تشکیل این رخداد مبارک فرهنگی در دانشگاه اظهار خرسندی نمودو آرزوی همکاری همه جانبه بین تمام واحدهای متولی فرهنگ در دانشگاه داشت.

شایان ذکر است که در این جلسه سرفصل های پیشنهادی ماه مبارک رمضان مورد توسط مدیر فرهنگی مطرح گردید و به تشریح تمام برنامه ها پرادخته شد.

هم چنین در حاشیه این جلسه اعضا جلسه که دانشجویان فعال از تشکل انجمن اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی، کانون های فرهنگی دانشجویی اعم از کانون آرزوی سپید، هلال احمر، فیلم و عکس، قرآن و عترت ، هیات عشاق الولایه و کانون محراب و کارشناسان فرهنگی و قرآنی بودند به بحث و تبادل نظر و بیان دیدگاه های خود در خصوص مسایل فرهنگی و برنامه های پیشنهادی پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.