شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲

گزارش فعالیت شش ماهه دوم سال 1399کانون موسیقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اصفهان

سید محمدرضا عبدالهی، دبیر کانون موسیقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص اقدامات انجام شده در این کانون به گفت‌و گو با مفدا نشست.

سید محمدرضا عبدالهی دبیر کانون موسیقی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص برگزاری مسابقه ‌هنری مجازی موسیقی در دروان کرونایی گفت:  با همکاری ستاد دانشجویی مقابله با کرونا مسابقه ی هنری مجازی موسیقی در صفحه ی اینستاگرام کانون برگزار کردیم.

وی در تشریح این مسابقه بیان کرد: در ابتدا به توصیه ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی جهت ترویج فعالیت های هنری و فرهنگی و آشنایی بیشتر با ستاد مقابله با کرونا و پس از مشورت با اعضای کانون، ایده ی برگزاری مسابقه مجازی مطرح گردید، سپس طرح مسابقه بدین شکل بود که متقاضیان از اجرای خوانندگی (آقایان) و یا نوازندگی خود فیلم خانگی تهیه کرده و برای دبیر کانون ارسال نمودند، مهلت ارسال آثار یک هفته بود، بعد ازاینک آثارشرکت کنندگان بررسی شد سپس به تایید معاونت فرهنگی ، فیلمهایی که مورد تایید بودند در صفحه اینستاگرام کانون قرار داده شدند و فیلم ها براساس تعداد بازدید و علاقه مندی شان در عرض یک هفته رتبه بندی شدند. فیلم هایی که تعداد نامتناسب علاقه مندی داشتند از صفحه حذف و در نهایت از طرف معاونت فرهنگی و ستاد مقابله با کرونا به برگزیدگان اول تا سوم مبالغی اهدا گردید.

عبدالهی گفت: از دیگرفعالیت‌های کانون شرکت درجشنواره سیمرغ بود، کانون فرهنگی موسیقی اقدام به رهبری و تنظیم قطعه برای گروه هنری "نوا" جهت شرکت در یازدهمین جشنواره فرهنگی سیمرغ کرد. ابتدا با معرفی نوازندگان گروه از طرف معاونت فرهنگی به دبیر کانون در آبان99 ، تمرینات گروه بصورت منسجم تر بصورت هفتگی در تالار شریعتی برگزار شد و با اعلام تعدادی فراخوان و دعوت از چندین نوازنده ، تعداد اعضای گروه به 12 نفر رسید.سپس دواثر "نهفت" و "دود عود" ضبط و پس از بازبینی و تدوین به معاونت تحویل داده شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.