جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶

اهم برنامه‌های دفتر امور بانوان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سال جدید؛

تجلیل از بانوان مدافع سلامت تحت پوشش دانشگاه/ پویش تامین جهیزیه با مشارکت گروه‌های فرهنگی دانشگاه

دانشگاه علوم توانبخشی

مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ضمن بیان اهم برنامه‌های آموزشی، علمی، فرهنگی و اجتماعی این حوزه در سال جدید، « تجلیل از بانوان مدافع سلامت در سطح دانشگاه، بیمارستان ها و کلینیک‌های تحت پوشش » را از برنامه های مهم امسال ذکر کرد.

به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛  " فرشته مخبر دزفولی " در گفت وگو با خبرنگار مفدا دانشگاه، در خصوص اهداف دفتر امور بانوان دانشگاه گفت: دفتر امور بانوان دانشگاه در راستای هدف « توان افزایی برای ایفای نقش های چندگانه فردی، اجتماعی و شغلی همکاران خانم در حوزه کارکنان، اعضای هیات علمی و همکاران در مراکز درمانی تابعه دانشگاه »، فعالیت می کند.

   وی افزود: دفتر امور بانوان دانشگاه، همچنین به منظور تحقق «ارتقای کیفیت سبک زندگی مطلوب، ارتقای آگاهی های دینی و فرهنگی در زمینه حقوق زن و خانواده، ایجاد فضا و بستر مناسب جهت هم اندیشی بانوان عضو هیات علمی دانشگاه و ارائه راهکارهای عملی و معرفی توانمندی ها و دستاوردهای بانوان در حوزه های علمی و آموزشی»، برنامه ریزی کرده است.

    مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه، « گسترش فعالیت های ورزشی همکاران خانم جهت ارتقای سلامت آنان » را از دیگر اهداف دفتر امور بانوان دانشگاه ذکر کرد و اظهار داشت: در راستای تحقق این هدف، برای برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در سال جدید برنامه ریزی شده است که با همکاری اداره تربیت بدنی دانشگاه اجرا خواهد شد.

    وی همچنین، « تجلیل از بانوان مدافع سلامت در سطح دانشگاه، بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش » ، « حمایت از زنان سرپرست خانوار » ، « راه اندازی پویش تامین جهیزیه برای خانواده های نیازمند با مشارکت گروه های فرهنگی دانشگاه » ، « برگزاری کارگاه آموزشی در زمینه عفاف و حجاب در بستر فضای مجازی » را از مهم ترین برنامه های دفتر امور بانوان دانشگاه ذکر کرد.

    مخبر دزفولی در بیان دیگر برنامه های دفتر امور بانوان دانشگاه، افزود: امسال ، « کارگاه آموزشی سلامت بانوان در بستر فضای مجازی » ، « مسابقات فرهنگی ویژه بانوان (مسابقات هنری، آشپزی، کتابخوانی و...) »، « جلسات هم اندیشی با محوریت بررسی نقش زنان در مبارزه با کووید 19»، و « تجلیل از بانوان موفق در عرصه های علمی و فرهنگی که در دانشگاه و مراکز درمانی مشغول خدمت هستند » نیز اجرا خواهند شد.

    وی در ادامه این گفت وگو تاکید کرد که با حمایت رئیس دانشگاه، از همه ظرفیت علمی و تخصصی دانشگاه برای ارتقای کیفی خدمات دفتر امور بانوان دانشگاه استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر:  نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.