پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

اختصاص ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه خوابگاه دخترانه ریحانه ۲

بازدید معاون از پروژه ساخت خوابگاه ریحانه 2

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان از تخصیص ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه خوابگاه دخترانه ریحانه ۲ با متراژ ۷ هزار مترمربع در مجموعه پردیس دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا همدان، دکتر سیده زهرا اصغری با همراهی مهندس کاووسی مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در محل ساخت خوابگاه دخترانه ریحانه ۲ در جریان روند ساخت این سرای دانشجویی قرار گرفتند.

دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار مفدا اظهار داشت: ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل این پروژه خوابگاهی در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین صندوق رفاه دانشجویان این وزارتخانه خاطرنشان کرد: جلسات متعدد کارشناسی برای تهیه نقشه و ایجاد فضای مطلوب و استاندارد خوابگاهی برای ساخت این خوابگاه برگزار شده است.

گفتنی است به دنبال پیگیری های مکرر دکتر رشید حیدری مقدم ریاست دانشگاه، دکتر فریبرز نیاستی معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی و با همکاری بانک رفاه مبلغ ۳۱۰ میلیارد ریال وام برای ساخت و تکمیل پروژه خوابگاه دخترانه ریحانه ۲ اختصاص یافت.

با تخصیص این مبلغ و برگزاری مناقصه عمومی و مشخص شدن پیمانکار مربوطه، روند ساخت خوابگاه با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است خوابگاه دخترانه ریحانه ۲ به متراژ ۷ هزار متر مربع، با ظرفیتی بالغ بر ۵۰۰ نفر و به صورت سوئیتی و با بالاترین استانداردهای روز مهندسی در مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی همدان احداث خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.