پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

جلسه بررسی هزینه های خارج از شمول  فعالیت های دانشجویی برگزار شد

جلسه خارج از شمول اهواز

به گزارش مفدا اهواز؛ جلسه بررسی هزینه های خارج از شمول  فعالیت های دانشجویی دوشنبه 16 فروردین 1400 با حضور محمد امین حبیبی مدیر فرهنگی دانشگاه، رؤسای ادارات مدیریت فرهنگی، حمزه جعفرزاده دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویان و مهندس میترا صابری مسئول کانون‌ها در دفتر مدیریت فرهنگی به‌صورت وبینار برگزار شد.

در این جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن خیرمقدم، تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به تمامی نماینده‌های تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی گفت: موارد خارج از شمول ازجمله مسائلی است که به هدایا و جوایز دانشجویان مربوط است. لذا با توجه به زمان‌بر بودن تاییدیه و گرفتن موارد خارج از شمول که باعث بدقولی‌هایی می‌شد و فرایندهای آن طول می‌کشید مقرر شد که برنامه‌های شش‌ماهه خارج از شمول به‌طور ماهیانه تا شش ماه اول که مشمول هدایا می‌شود را تعیین کنیم و بعد از جمع‌بندی از طریق یک نامه به معاون فرهنگی دانشجویی ارسال نماییم. زیرا طبق مصوبه شورای فرهنگی این کار یک برآورد مشخص و نسبی برای ارسال به معاونت پشتیبانی است.

وی خاطر نشان کرد: براساس شش ماه اول سال بودجه را نصف کرده و این بودجه با افزایش 35درصدی در سال جدید خواهد بود که شامل هر یک از انجمن‌ها، جشنواره‌های فرهنگی، نشریات، فعالیت‌های قرآنی، جهادی، راهیان‌نور، اردوهای سیاحتی و یکسری موارد پیش‌بینی‌نشده که در اختیار مدیر و معاون فرهنگی دانشجویی است.

حبیبی گفت: کلیات بودجه مصوب هیأت‌امنا وزارت‌خانه است که از طریق ابلاغ به دانشگاه‌ها، تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت فرهنگی و پشتیبانی هر دانشگاه بسته می‌شود و نیازمند تامین اعتبار است تا در اختیار معاونت فرهنگی دانشجویی قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه رؤسای ادارات گزارشی از برنامه‌های شش‌ماهه اول سال خود ارائه دادند و دبیران کانون‌ها به‌صورت وبینار ‌نظرات خود را مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.