پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

با حضور معاونین فرهنگی و دانشجویی؛

جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی منطقه 4 آمایشی برگزار شد

جلسه منطقه 4 اهواز

به گزارش مفدااهواز؛ سه شنبه 17 فروردین 1400 جلسه کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی منطقه 4 آمایشی  با حضور دکتر امیر کمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، محمدامین حبیبی مدیر فرهنگی، دکتر شهرام افشار مدیر دانشجویی، معاونین و مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های و دانشکده های علوم پزشکی استان لرستان و شهرستان‌های دزفول، بهبهان، آبادان، شوشتر، مهندس لادن تجلی رئیس امور اداری و صارمی کارشناس کارگروه مشورتی منطقه 4 به صورت وبینار برگزار شد.

جلسه به‌منظور تمرکززدایی در تصمیم‌سازی و توجه بیشتر به مزیت و قابلیت‌های منطقه‌ای و مشارکت عملی دانشگاه‌ها در برنامه‌ریزی‌ها براساس مسائل و نیازهای بومی منطقه‌ای برگزار شد تا از این طریق بتوان مشکلات موجود را به‌صورت ساختاری و محتوایی به نقاط قوت تبدیل کرد.

در این وبینار مواردی مانند معرفی ساختار فعلی در هر کدام از حوزه ها، اعلام پیشنهادات جهت بهبود ساختار و اصلاح و رفع مشکلات ساختارهای فعلی مطرح شد.

 در ادامه دانشگاه‌های کلان منطقه در خصوص بررسی مشکلات موجود ساختاری و تشکیلاتی در سطح معاونت‌ها، مشکلات عدیده موجود در رابطه با چارت تشکیلاتی و عدم توانایی در جذب نیروی انسانی به بحث و گفتگو پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.