پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

فعالیت‌های قرآنی می‌تواند در همه مراحل زندگی، درسی، اشتغال موثر باشد

محرری

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به اینکه امروزه جوانان با استرس‌ها و نابسامانی‌هایی مواجه هستند، فعالیت‌های قرآنی می‌تواند پتانسیلی قوی و ارزشمند در این زمینه باشد.

به گزارش مفدا مشهد، آیین تجلیل از خادمان برگزیده کشوری قرآن کریم در سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی روز چهارشنبه ۱۸ فروردین با حضور معاونان دانشجویی فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی مشهد و فردوسی برگزار شد. 

در حاشیه مراسم دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: ما با دانشجویان در ارتباط هستیم و آگاه هستیم امروزه دانشجویان درگیر نابسامانی‌ها و استرس‌هایی هستند که در شرایط کنونی وجود دارد، فعالیت‌های قرآنی می‌تواند در همه مراحل زندگی، درسی، اشتغال و... موثر باشد.

وی افزود: به این دلیل، از پتانسیل قوی و ارزشمند قرآنی که وجود دارد انتظار حمایت و کمک داریم که به صورت مصداقی و عملی به آن‌ها بپردازیم. ما در سال گذشته جشنواره قرآنی را برگزار کردیم و بیشتر از ۱۰ هزار نفر از دانشجویان شرکت کردند و در حوزه‌های مختلف رتبه‌های بالایی کسب کردند. 

 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: دانشجویان باید بدانند که در زندگی چگونه از قرآن به صورت مصداقی و کاربردی در ارتباطات خود بهره ببرند و با دستیابی به قرآن می‌توان بسیاری از مشکلات و استرس‌های نسل جوان و دانشجویان را کاهش داد.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر ریاست جمهوری، از کمال الدین غراب منتخب بیست و چهارمین  و سیدجواد سادات فاطمی منتخب بیست و پنجمین دوره تجلیل از خادمان قرآن تقدیر به عمل آمد.

خبرنگار: ساناز رضایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.