چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲

مدیر بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت از امکانات رفاهی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بازدید کرد

بازدید مدیر بودجه صندوق رفاه کشور از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

مدیر بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: این دانشگاه از جمله دانشگاه‌هایی است که تا کنون در خصوص احداث خوابگاه متأهلی پیگیری زیادی داشته است.

به گزارش مفدا جیرفت، دکتر حمید رئیسی بعد از اتمام جلسه جمع بندی از حوزه ستادی معاونت فرهنگی دانشجویی ، اماکن ورزشی ، خوابگاه های دانشجویی، سالن چند منظوره پیامبر اعظم (ص) (مصوبه سفر خانم دکتر لاری) ، مسجد وفرهنگسرای نیمه تمام معاونت دانشجویی بازدید و از روند فعالیتهای انجام شده اظهار رضایت نمود که در نهایت مقرر شد ضمن گزارش کامل سفر خود به رئیس محترم صندوق رفاه دانشجویان کشور نسبت به تکمیل مسجد امام هادی (ع) ، تجهیز سالن پیامبر اعظم (ص) و همچنین پیگیری نهایی وام خوابگاه متأهلی اعتبار لازم را تأمین کنند.

همچنین وی ضمن گزارشی از اقدامات صندوق رفاه دانشجویان کشور در خصوص تکمیل خوابگاههای دانشجویی ، وام ودیعه مسکن ارائه کرد و ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، نسبت به مساعدت کامل صندوق رفاه دانشجویان قول مساعد دادند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: با افزایش مبلغ این وام بتواند تا حدودی راه گشا باشد.

در پایان مهندس صمدی معاون اعتبارات بانک رفاه کشور نیز در سخنانی از همکاری بانک رفاه با دانشگاه های علوم پزشکی بویژه درجهت رفاه دانشجویان این دانشگاه و همکاری های متقابل در زمینه کمک بخش سلامت و ارتقاء سطح سلامتی جامعه توضیحات کاملی را اراده دادند.

بازدید از طرح صنعتی سازی سلف سرویس ، بهسازی سالن غذاخوری دانشجویان و نصب سردخانه سرد وگرم

بازدید از سالن ورزشی مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی

بازدید از خوابگاه های دانشجویی کوثر وشاهد

بازدید از سالن چند منظوره فرهنگی ورزشی پیامبر اعظم(ص) در مجموعه خوابگاه های دانشجویی و تکمیل پروژه محوطه سازی خوابگاه ها

بازدید از مسجد امام هادی (ع) و فرهنگسرای نیمه تمام معاونت فرهنگی دانشجویی

خبرنگار: محمد مهدی مهدی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.