چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵

با حضور معاون اعتبارات بانک رفاه کشور؛

نشست مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان ورزات بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

نشست مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

نشست مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به همراه معاون اعتبارات بانک رفاه کشور با حضور دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه، معاونین توسعه و فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، ظهر امروز ۱۸ فروردین ماه، دکتر حمید رئیسی مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به همراه مهندس صمدی معاون اعتبارات  بانک رفاه کشور و همچنین مسئولین استانی و شهرستانی بانک رفاه جهت تعیین تکلیف وام ۲۴ میلیارد تومانی تکمیل پروژه خوابگاه متأهلی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت حضور پیدا کرد.

وی پس از بازدید از سازه خوابگاه و مصالح موجود و تأسیسات دیده شده توسط دانشگاه در جلسه نهایی به این جمع بندی رسیدند که وام تصویب شده در اختیار دانشگاه قرار گیرد و دانشگاه در اسرع وقت نسبت به انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی ساخت را شروع کند.

در ادامه در جلسه جمع بندی که با حضور رئیس دانشگاه ، معاون توسعه ، معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مدیران و مسئولین تشکیل شد ،دکتر مکارم رئیس دانشگاه ضمن تشکر از حضور دکتر رئیسی و مهندس صمدی و هیأت همراه اظهار داشت : اتفاق خوبی که در دانشگاه افتاده است تصمیم به احداث خوابگاه متأهلی با توجه به ضرورت موضوع بوده است که هیئت رئیسه دانشگاه بعد از سفر خانم دکتر لاری و مهندس بهروز رحیمی به این دانشگاه تصمیم به آن گرفت ، که پس از پیگیری های متعدد امروز به نتیجه رسید و در حال نهایی شدن است.

سپس دکتر پورجمالی معاون توسعه دانشگاه نیز به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص واگذاری ساختمان موجود برای ساخت خوابگاه پرداخت و افزود : تکمیل پرونده ، تهیه مستندات از جمله نقشه ، سند و... فعالیتهایی است که تا کنون در این خصوص انجام شده است و در پایان از حضور میهمانان در این دانشگاه قدردانی کرد.

حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نیز ضمن خیرمقدم گویی گزارش کاملی از اقدامات انجام شده ، پس از سفر خانم دکتر لاری و مهندس بهروز رحیمی در اواخر سال ۹۸ و قبل از شیوع بیماری کرونا به جیرفت ارائه کرد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات دست اندرکارانی که پیگیر انجام امور مقدماتی احداث خوابگاه متأهلی بوده اند اظهار داشت: تلاش برای ساخت خوابگاه متأهلی یکی از مهم ترین فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این دانشگاه است.

وی بر لزوم احداث خوابگاه متأهلی تأکید کردو افزود: احداث این خوابگاه از ضروریات پروژهای رفاهی است وامیدوارم در آینده نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم و بتوانیم قدمی در جهت تسهیل ازدواج دانشجویان برداریم.

کد خبرنگار :۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.