چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷

دومین کمیته دانشجویی فعالیت های بین المللی شعبه جزیره کیش دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد

پردیس

در جلسه ای با حضور معاون دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل، سرپرست شعبه جزیره کیش دانشگاه و دبیران تعدادی از کمیته های دانشجویی فعالیت های بین الملل، اهداف تشکیل این کمیته ها و تجربه های موفق گذشته آنها به طور مبسوط تشریح شد.

به گزارش مفدا تهران، پردیس بین المللی کیش، در جلسه‌ای که روز دوشنبه 16 فروردین 1400 به صورت برخط برگزار شد، دبیران تعدادی از کمیته‌های دانشجویی فعالیت‌های بین الملل در دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته خود به سوالات دانشجویان کمیته جدید پردیس کیش نیز پاسخ دادند.

در ابتدای این جلسه لیلا رحماه دانشجوی اندونزیایی دانشگاه و دبیر سابق کمیته دانشجویی پردیس کیش گزارش تصویری فعالیت‌هایی که در طول یک سال و نیم در جزیره کیش صورت پذیرفته بود را شرح داد.

پس از آن ملیکا زنگنه مطلق، سید محمدرضا عابس و رکسانا صاحب نسق دبیران کمیته دانشجویی دانشکده‌های دندانپزشکی، توانبخشی و فناوری‌های نوین پزشکی به ترتیب ضمن ارائه گزارش از اهم فعالیت‌های صورت گرفته در کمیته‌های خود، ضرورت حضور دانشجویان را در چنین کمیته‌هایی برشمردند و این فعالیت‌ها را عامل مهمی در رشد مهارت‌های فردی و اجتماعی افراد خواندند.

در پایان دکتر الهه متوسلی ضمن تشکر از دانشجویانی که در طول دو سال گذشته تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این کمیته‌ها به کار گرفتند، تشکیل دومین کمیته دانشجویی فعالیت‌های بین الملل پردیس کیش را ارزشمند خواندند و حضور فعال دانشجویان خارجی را در چنین فعالیت‌هایی به فال نیک گرفتند.

معاون دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل همچنین دانشجویان خارجی را به برقراری ارتباط با دانشجویان ایرانی و کسب تجربه از ایشان حین فعالیت‌های خود کرد و گفت: ما در معاونت دانشجویی و فرهنگی همواره و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات دانشجویان هستیم.

توضیح اینکه در پایان این جلسه، اسماعیل حسین دانشجوی اهل پاکستان با رای اکثریت به عنوان دبیر کمیته دانشجویی فعاللیت‌های بین الملل پردیس کیش معرفی شد.

کد خبرنگار: 240301

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.