چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

دیدار نوروزی دکتر مصطفی معین، بنیانگذار مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با کارکنان این مرکز

دیدار

بنیانگذار مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی روز سه شنبه 17 فروردین 1400 در سالن دکتر فرهودی این مرکز حضور یافت و با اعضای مرکز دیدار کرد. این دیدار با رعایت اصول کامل بهداشتی انجام شد.

به گزارش مفدا تهران، مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و ایمونولوژی، دکتر مصطفی معین در ابتدای این دیدار، ضمن تبریک سال نو گفت: من امروز روپوش سفیدم را بر تن کردم تا شما احساس نکنید که من از مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی جدا هستم.

سپس وی با اشاره به مراسم بیستمین سالگرد مرکز (که در روز 6 اسفند سال 99 برگزار شد)، فعالیتهای انجام گرفته در این  بیست سال  را موجب افتخار مرکز دانست و گفت: امیدوار است این روند زیر نظر رئیس و معاون  جدید مرکز، دکتر زهرا پورپاک و دکتر محمدرضا فضل الهی ادامه داشته باشد.

استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران  از مرکز دعوت کرد تا همچون سالهای گذشته در برگزاری روز جهانی آسم و سایر رویدادها همکاری و مشارکت فعال داشته باشد و با توجه به راه اندازی اینستاگرام مرکز، اطلاع رسانی در خصوص اخبار و همچنین یافته ها، تحقیقات و مقالات علمی مرکز در این فضا و سایر فضاهای مجازی  بیشتر شود.

همچنین دکتر پورپاک رئیس مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و سایر اعضای مرکز نیز در این دیدار از دکتر معین تقاضا کردند تا به روال گذشته در مرکز  تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی حضور داشته باشد تا مرکز از راهنمایی ها و نظرات ایشان بهره مند شود.

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.