چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶

حضور ۱۱ دانشجوی علوم پزشکی لرستان در المپیاد ملی و بین المللی ورزش های همگانی مجازی

ورزش های همگانی

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از حضور ۱۱ دانشجوی دانشگاه در المپیاد ملی و بین المللی ورزش های همگانی مجازی خبر داد.

به گزارش مفدا، عزیز اله داودی در این باره اظهار داشت: با توجه به برگزاری اولین المپیاد ملی و بین المللی ورزشهای همگانی مجازی دانشجویان پسر و دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در سال جاری، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز با انتشار اطلاعیه از طرق مختلف الکترونیکی، سایت مفدا و ثبت نام تعدادی از دانشجویان و ارسال دستورالعمل‌های وزارتی برای آنان دانشجویان گرامی بعد از تمرینات دو ماهه فیلم‌های گرفته شده از خود را به اداره تربیت بدنی دانشگاه ارسال و در المپیاد مذکور شرکت داده شده‌اند.

وی افزود: تعداد شرکت کنندگان در جدول ذیل الذکر و متاسفانه دانشجویان دختر ثبت نامی در رشته آمادگی جسمانی به دلیل آسیب جسمانی نتوانسته‌اند در این المپیاد شرکت نمایند.

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطر نشان کرد: متاسفانه با توجه به شیوع ویروس کرونا، اجرای برنامه های کاروان نشاط سلامت، زنگ ورزش همگانی، کلاس های گروهی و تخصصی برگزار نشدند و برنامه های تربیت بدنی به صورت مجازی برگزار شدند.

رشته ورزشی

طناب زنی

هدف زنی والیبال

آمادگی جسمانی

روپایی

دوچرخه سواری

تعداد دختران

۲

۲

۲

-

-

تعداد پسران

-

-

۲

۲

۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.