چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

برنامه غذایی پیشنهادی مشترک شورای صنفی و اداره تغذیه در ماه مبارک رمضان ارائه شد

تغذیه / مشهد

هر ساله با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، نشستی در خصوص تنظیم برنامه غذایی و تنوع آن و به منظور دریافت و بررسی نظرات و سلایق دانشجویان با حضور نماینده شورای صنفی دانشجویان و رییس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود و این نظرات در صورت امکان در برنامه غذایی لحاظ می گردد.

به گزارش مفدا مشهد، با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ولزوم تنظیم برنامه غذایی متناسب با این ماه، جلسه ای با حضور نماینده تغذیه شورای صنفی دانشجویان و رئیس و کارشناسان اداره تغذیه در محل اداره تغذیه برگزار شد.

مهندس فاطمه خجسته رئیس اداره تغذیه با اعلام این خبر گفت: در این جلسه نماینده شورای صنفی دانشجویان،  نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص تنظیم برنامه غذایی ماه رمضان، ارائه داد و این پیشنهادات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در این جلسه برنامه غذایی شروع ماه مبارک رمضان، مقارن با اواخر فروردین ماه مورد بررسی و توافق قرار گرفت و مقرر شد برنامه غذایی اردیبهشت به صورت برنامه پیشنهادی توسط نماینده شورای صنفی و با توجه به محدودیتهای موجود در برنامه غذایی به اداره تغذیه جهت بررسی ارائه شود.

گفتنی است هر ساله با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، نشستی در خصوص تنظیم برنامه غذایی و تنوع آن و به منظور دریافت و بررسی نظرات و سلایق دانشجویان با حضور نماینده شورای صنفی دانشجویان و رییس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود و این نظرات در صورت امکان در برنامه غذایی لحاظ می گردد.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.