چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

پیام تبریک معاون فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز جهانی بهداشت

پیام دکتر قربانیان به مناسبت روز پدر

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با صدور پیامی فرارسیدن روز جهانی بهداشت را تبریک گفت.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، متن پیام تبریک دکتر مهدی قربانیان  بدین شرح است:

بسمه تعالی

سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست. سلامت انسان همانند سایر نعمات خداوندی با تلاش و کوشش در اختیار شخص  قرار می‌گیرد. به همین دلیل کسانی که در راه حفظ و تامین سلامتی همنوعان خود تلاش می‌کنند انسان های ارزشمندی هستند که زندگی خود را وقف سلامت دیگران می‌کنند.

هفتم آوریل مقارن با 18 فروردین که تحت عنوان روز جهانی بهداشت نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است تا ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات صادقانه کارکنان حوزه های بهداشت و درمان استان، با بازنگری، شناسایی و تکیه بر توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات موجود، در قالب برنامه ای مشارکتی، منسجم و کلان در مسیر ارتقای سطح سلامتی مردم گام برداریم، چراکه مشارکت و مسئولیت پذیری همه افراد در تامین سلامت، موجب ارتقاء سواد سلامت، بهبود کیفیت زندگی و بالندگی جامعه می گردد.

با شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور و استان، کادر بهداشتی درمانی در خط مقدم جبهه مقابله با آن، تلاش‌های مجدانه و ایثارگرانه ای را انجام دادند لذا بدون شک ارتقای سلامت مادران و کودکان، کنترل بیماری های عفونی و غیر واگیر، آمادگی و پاسخ اضطراری، ایمنی بیمار و تحویل یکپارچه مردم محور، زمانی محقق می شود که قدردان کلیه پرسنل حوزه های سلامت به ویژه  کادر درمانی؛ پزشکان و پرستاران و ماماها باشیم که خود با عث انگیزه مضاعف در ارائه خدمات بهتر به هم وطنان خواهد بود.

لذا اینجانب بر خود فرض می دانم ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی جامعه سلامت استان؛ روز جهانی بهداشت را به یکایک خادمین حوزه سلامت کشور به ویژه مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، سلامتی، عاقبت به‌خیری و توفیقات روز افزون را برای همگان مسئلت می‌نمایم.

                                                                                                                            دکتر مهدی قربانیان

                                                                                                                     معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.