چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

برنامه ریزی مدون مهمترین گام در جهت رسیدن به موفقیت و اهداف سال جاری ست

اولین نشست مدیران و کارشناسان حوزه فرهنگی با معاون فرهنگی دانشجویی در سال جدید/زنجان

دکتر عمارلو در اولین نشست مدیران و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی زنجان که روز سه شنبه 17 فروردین ماه در باشگاه علمی فرهنگی برگزار شد برنامه ریزی دقیق و مدون را نخستین گام در پیشبرد اهداف سال جاری برشمرد.

به گزارش مفدا زنجان، اولین نشست مدیران و کارشناسان حوزه فرهنگی با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان روز سه شنبه 17 فروردین در محل باشگاه علمی فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر صادقی مدیر تعالی فرهنگی ضمن عرض تبریک سال جدید، طی گزارشی اهم فعالیت های فرهنگی در سال گذشته را تشریح نموده و با ترسیم چشم اندازی به مهمترین برنامه های آتی در سال جاری اشاره و تلاش مجدانه همکاران را جهت رسیدن به اهداف خواستار شدند.

در ادامه دکتر عمارلو ، معاون دانشجویی و  فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک سال نو فعالیت های صورت گرفته در سال 99 را در حوزه فرهنگی نسبت به سال گذشته  مثبت ارزیابی نموده و برنامه ریزی مدون را  مهمترین گام جهت رسیدن به اهداف تعیین شده در سال جاری دانستند.

سپس کارشناسان مدیریت فرهنگی به تشریح عملکرد یکساله خود از جمله گزارش اماری جشنواره سیمرغ، کارگاهها و برنامه های تشکلها کانونها انجمنهایذعلمی و نشریات پرداخته و در خصوص برنامه های جدید سال جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

سپس خدبجه بیات مدیر مفدا و روابط عمومی،با اشاره به فعالیت های مفدا در سال گذشته و کسب رتبه یازدهم در کشور گفت: تلاش ما اینست با بهبود کمی و کیفی فعالیت ها بتوانیم با کسب رتبه های برتر  جایگاه مناسبی را در کشور به خود اختصاص دهیم وبرنامه ریزی های لازم جهت رسیدن به این اهداف صورت گرفته است.

در ادامه  یوسف قنبری دبیر شورای انضباطی و مسئول اداره قرآن و عترت با اشاره به فعالیت های مطلوب انجام شده و رشد قابل توجه برگزیدگان جشنواره قرانی هدهد گزارشی از برنامه های انجام یافته این اداره از جمله جشنواره انسه، ماسکخند و ... ارائه نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.