چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹

نشریه فعال و خوش قول انارستان، دومین شماره خود را هم منتشر کرد

انارستان

دوماه نامه ادبی انارستان با صاحب امتیازی کانون فرهنگی انارستان و حاصل تلاش و ذوق هنری اعضا فعال و اهلِ قلم کانون فرهنگی ادبی انارستان دومین شماره خود را هم منتشر کرد.

انارستان در این شماره از نشریه  از حال و هوای عید و مراسمات و آیین های قشنگی که هرساله برگزار می شود و به واسطه ی کرونا دست خوش تغییر شده است، صحبت کرده و در عین حال شروع یک سال جدید و روزی نو و اتفاقاتی هرچه قشنگ تر را کنار هم و برای هم آرزو کرده است.
در این شماره با وجود ثابت بودن بخش های نشریه، مشابه شماره ی قبلی، اتفاق جدیدی هم رخ داده و آن اضافه شدن متنی ادبی به زبان انگلیسی با ترجمه ی فارسی در بخش ادبی نشریه است، که می توان در بخش «به شیرینی انار » مطالعه کرد.
انارستان از زمان شروع نشریه ی ادبی  به لطف خداوند شاهد ابراز لطف و علاقمندی تعداد زیادی از دانشجویان اهل قلم دانشگاه بوده و همین امر باعث افزایش تعداد اعضای هیئت تحریریه ی نشریه ی انارستان شده؛ و در این شماره شاهد قلم زیبای اعضای جدیدی از هیئت تحریریه ی نشریه ی انارستان هستیم.
برنامه زمانی انتشار این نشریه به صورت دوماهنامه میباشد و  هدف این نشریه انتشار آثار و معرفی دانشجویان هنرمند و خوش ذوق کانون شعر و ادب، ارتقا سطح فرهنگ مطالعه و آشنایی و انس هرچه بیشتر با شعر و ادب میباشد.
مطالب نشریه متناسب با موضوع هر شماره در چند بخش ارائه خواهد شد، که از نظرِمحتوایی شامل بخشهای «ادبی» ، « طنز» ، « معرفی و آشنایی»، « مصاحبه یا گزارش » و «مسابقه » است که به تازگی بخش «به شیرینی انار » هم به آن اضافه شده است.
این نشریه دوست داشتنی را بخوانید و لذت ببرید.