چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲

برگزاری وبینارهای حوزه مالکیت فکری و ثبت اختراع

1

وبینار «از ایده پردازی تا مالکیت فردی» از ساعت ۱۲ تا ۱۴:۳۰ روز سه شنبه، ۲۴ فروردین ماه جاری، و وبینار «ثبت اختراع» از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز چهارشنبه، ۲۵ فروردین جاری، برگزار خواهند شد و مدرسی این وبینارهای حوزه مالکیت فکری و ثبت اختراع را دکتر مصطفی اکبرزاده خیاوی، عضو هیات علمی و مخترع برتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بر عهده دارد.

به گزارش مفدا تبریز،  وبینارهای حوزه مالکیت فکری و ثبت اختراع  با عناوین «از ایده پردازی تا مالکیت فردی» و «ثبت اختراع» به همت مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همکاری مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش دانشگاه و مرکز تحقیقات بیماری های گوارش و کبد در روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه جاری برگزار می شود. 

بر اساس این گزارش، وبینار  «از ایده پردازی تا مالکیت فردی» از ساعت ۱۲ تا ۱۴:۳۰ روز سه شنبه، ۲۴ فروردین ماه جاری، و وبینار «ثبت اختراع» از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز چهارشنبه، ۲۵ فروردین جاری، برگزار خواهند شد. 

مدرسی وبینارهای حوزه مالکیت فکری و ثبت اختراع  با عناوین «از ایده پردازی تا مالکیت فردی» و «ثبت اختراع» را دکتر مصطفی اکبرزاده خیاوی، عضو هیات علمی و مخترع برتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بر عهده دارد. 

گفتنی است با توجه به راه اندازی سامانه جامع کارگاه های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به آدرس http://workshop.tbzmed.ac.ir علاقه مندان جهت شرکت در این کارگاه  پژوهشی ابتدا در این سامانه ثبت نام و پس از دریافت نام کاربری در کارگاه شرکت نمایند.

شایان ذکر است  شرکت کنندگان لطفا به موارد ذیل برای یادگیری توجه فرمایند:
*نصب برنامه نرم افزار Adobe connect (مخصوص کلاس آنلاین)
*نصب نرم افزار screen capture  (ترجیحا برای مواقعی که خود شرکت کننده قصد ضبط کارگاه را دارد)
*شرکت کنندگان دقت کنند باید در قسمت guest نام و نام خانوادگی را به صورت لاتین وارد کنند تا امکان حضور در کارگاه را داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.